Tabasco Media Communications dla firmy Kross – Portal PR - 24PR
Tabasco Media Communications dla firmy Kross

07.02.2012 Kategoria: Agencje PR. Autor: admin

Z początkiem lutego 2012 roku, agencja Tabasco Media Communications rozpoczęła współpracę z firmą Kross, jednym największych producentów rowerów i sprzętu rowerowego w Polsce i Europie.

Zgodnie z obowiązującą umową, agencja odpowiedzialna będzie za prowadzenie działań opartych na długofalowej strategii z zakresu PR-u ofertowego i korporacyjnego w Polsce, w szczególności relacje z mediami lifestylowymi i biznesowymi oraz wprowadzanie nowych produktów na rynek. Umowa została podpisana na czas nieokreślony.

Za obsługę marki Kross z ramienia Tabasco odpwiedzialna jest Joanna Marciniak.

Oferta firmy Kross to cała gama jednośladów: począwszy od profesjonalnych konstrukcji dla zawodowych kolarzy, poprzez wysokiej klasy rowery górskie do komfortowych rowerów trekkingowych. Od roku 2008 marka KROSS jest zdecydowanym liderem rynku rowerowego w Polsce zarówno pod względem wielkości sprzedaży, wizerunku, oraz znajomości marki.

Tabasco Media Communications

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.