Tracer Connect TRG-F01 – podziel się muzyką – Portal PR - 24PR
Tracer Connect TRG-F01 – podziel się muzyką

29.02.2012 Kategoria: Audio-video, Rozrywka, Technologie. Autor: admin

Tracer wprowadza do sprzedaży bezprzewodowy transmiter audio.
Tracer, producent akcesoriów komputerowych i urządzeń peryferyjnych, prezentuje transmiter audio – Tracer Connect TRG-F01. Umożliwia on bezprzewodowe przesyłanie dźwięku z komputera do dowolnych urządzeń zewnętrznych wyposażonych w wejście audio.

Zestaw Tracer Connect TRG-F01 składa się z miniaturowego nadajnika z interfejsem USB, podłączanego do komputera oraz niewiele większego odbiornika z wyjściem audio, z którego dźwięk przekazywany jest bezpośrednio do np. zestawu kina domowego. Transmiter działa w paśmie 2,4 GHz, a jego zasięg wynosi do 30 metrów. Odbiornik zasilany jest przez wbudowany akumulator, do ładowania którego możemy wykorzystać dołączony adapter sieciowy lub kabel USB podłączony do komputera. Transmiter audio jest doskonałym rozwiązaniem dla użytkowników notebooków, które zazwyczaj wyposażone są w kiepskiej jakości głośniki. Korzystając z Tracer Connect TRG-F01, mamy możliwość zdalnego (bez konieczności prowadzenia i podłączania dodatkowych kabli) odtwarzania naszej ulubionej muzyki przechowywanej w pamięci komputera na zewnętrznym zestawie audio. Niewątpliwą zaletą TRG-F01 jest również prosta i intuicyjna obsługa, niewymagająca instalacji żadnego dodatkowego oprogramowania.

Transmiter audio Tracer Connect TRG-F01 dostępny jest w sprzedaży w sugerowanej cenie detalicznej 169 zł brutto i objęty jest 24 miesięcznym okresem gwarancyjnym.
Podstawowe dane techniczne:
• Bezprzewodowa transmisja audio w paśmie 2,4 GHz
• Zasięg do 30 metrów
• Transmiter z uniwersalnym interfejsem USB
• Odbiornik z wyjściem audio 3,5mm
• Wymiary: 5,3×2,3x1cm (nadajnik) 6,2×5,2×1,2cm (odbiornik)
• Waga: 35 g (nadajnik i odbiornik)

o o o
Tracer pojawił się na rynku w 1999 roku, jako owoc 10 lat doświadczeń firmy Megabajt w dystrybucji akcesoriów komputerowych. Obecnie w portfolio Tracer znajduje się około 500 pozycji z 32 grup produktowych, w tym myszy i klawiatury bezprzewodowe, głośniki, słuchawki, kamery internetowe, kontrolery gier czy torby do notebooków. Produkty Tracer powstają z myślą o użytkownikach ceniących jakość w rozsądnej cenie. Więcej informacji można znaleźć pod adresem www.tracer.pl.

Podobne wpisy:

Tagi: , ,Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.