Triple PR dla Komandora – Portal PR - 24PR
Triple PR dla Komandora

24.02.2012 Kategoria: Agencje PR. Autor: admin

Agencja Triple PR wygrała przetarg na kompleksową obsługę w zakresie public relations firmy Komandor, producenta drzwi przesuwnych. Jest to kolejny klient z segmentu interior design w portfolio agencji.

Agencja Triple PR w ramach działań PR odpowiada za komunikację z mediami, prowadzenie profilu marki na Facebooku oraz doradztwo wizerunkowe. Za obsługę nowego klienta jest odpowiedzialna Anna Zając, senior account manager.

Komandor jest liderem na rynku w produkcji systemów do zabudowy wnętrz, głównie w oparciu o system drzwi przesuwnych do szaf oraz garderób.

Agencja Triple PR w ramach działań PR odpowiada za komunikację z mediami, prowadzenie profilu marki na Facebooku oraz doradztwo wizerunkowe. Za obsługę nowego klienta jest odpowiedzialna Anna Zając, Senior Account Manager.

Komandor jest liderem na rynku w produkcji systemów do zabudowy wnętrz, głównie w oparciu o system drzwi przesuwnych do szaf oraz garderób.
Firma istnieje na rynku od 1992 roku. Obecnie Grupa Komandor obecna jest w 38 krajach. Poprzez rozbudowaną sieć autoryzowanych punktów Komandor aranżuje przestrzenie mieszkalne i użytkowe u klientów na całym świecie. Produkty marki Komandor to wysoka jakość i styl udokumentowane wymaganymi przez standardy europejskie atestami i certyfikatami.

Podobne wpisy:

Tagi:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.