UNIBEP wybuduje osiedle na warszawskich Bielanach – Portal PR - 24PR
UNIBEP wybuduje osiedle na warszawskich Bielanach

07.02.2012 Kategoria: NIERUCHOMOŚCI. Autor: admin

Początek nowego roku zaowocował kolejnym kontraktem dla Unibepu. Giełdowa spółka budowlana na zlecenie Warszawskiej Spółdzielni Mieszkaniowej zrealizuje I etap inwestycji wielorodzinnej przy ulicy Niedzielskiego 2. Wartość umowy to 39,3 zł mln zł netto.

Nowa inwestycja ul. Niedzielskiego 2 będzie powstawać dwuetapowo. W pierwszej kolejności powstaną dwa budynki wraz z wjazdem na działkę, elementami zagospodarowania terenu, infrastrukturą oraz drogą pożarową. Znajdzie się tu 122 mieszkań łącznej o powierzchni użytkowej 8 262 mkw. oraz lokale usługowe. Przyszli mieszkańcy tej części osiedla będą mogli również skorzystać ze 152 miejsc postojowych w garażu podziemnym. W drugim etapie zostaną zrealizowane kolejne cztery obiekty, w których powstanie 181 lokali mieszkalnych o powierzchni użytkowej 12 276 mkw. oraz 340 mkw. części usługowej. Ponadto Unibep wykona niezbędną infrastrukturę i drugą część parkingu podziemnego na 226 samochodów.

– Podpisanie umowy z Warszawską Spółdzielnią Mieszkaniową to dobry początek 2012 roku. Jest to nasz nowy klient, najstarsza spółdzielnia mieszkaniowa w Warszawie, w tym roku obchodząca 90-lecie istnienia i systematycznie inwestująca w nowe zasoby mieszkaniowe. Obecnie prowadzimy zaawansowane rozmowy z kilkoma partnerami na temat realizacji kolejnych inwestycji. Jestem przekonany, że niebawem sfinalizujemy następny kontrakt. – mówi Jan Mikołuszko Prezes Zarządu UNIBEP.

Inwestycja na Bielanach będzie składać się budynków o wysokości od 3 do 6 kondygnacji. Główne wejścia do obiektu zostaną wkomponowane w pierzeję usługową zlokalizowaną wzdłuż ul. Niedzielskiego. Tu też powstaną wjazdy do jednokondygnacyjnego garażu podziemnego.
Przyszli mieszkańcy osiedla będą mogli wybierać spośród mieszkań 2- 3- i 4-pokojowowych. Każde z nich będzie dobrze doświetlone oraz zaopatrzone w duży taras lub balkon. Projektant osiedla przewidział również miejsce na szafę wnękową i garderobę.
I etap inwestycji zostanie ukończony w sierpniu 2013.

UNIBEP

Made in PR

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.