Unlimited Events prowadzi cykl zimowych eventów dla BMW – Portal PR - 24PR
Unlimited Events prowadzi cykl zimowych eventów dla BMW

03.02.2012 Kategoria: Agencje reklamowe, Kampania. Autor: admin

Unlimited Events prowadzi kolejny rozbudowany projekt eventowy dla marki BMW. Tym razem są to jazdy testowe samochodami wyposażonymi w napęd na 4 koła xDrive, oraz prezentacje samochodów w zakopiańskich hotelach.
Zorganizowana i prowadzona przez agencję Unlimited Events impreza pt. “BMW Best of Ski Resorts” oparta jest na jazdach testowych samochodami wyposażonymi w napęd na 4 koła xDrive po specjalnie przygotowanych rampach zlokalizowanych przy stoku Kotelnica w Białce Tatrzańskiej oraz na specjalnie do tego celu wyznaczonej trasie w okolicach Białki Tatrzańskiej.

Grupą docelową eventów są potencjalni nabywcy samochodów marki BMW, natomiast jazdę testową może odbyć każdy kto posiada ważne prawo jazdy kategorii B.
Dodatkowo w ramach akcji “BMW Best of Ski Resorts” w 4 zakopiańskich hotelach (Nosalowy Dwór, Belvedere, Litwor, Crocus) zostały umieszczone przygotowane przez agencję punkty informacyjne BMW. W trzech z tych hoteli (Nosalowy Dwór, Belvedere, Crocus) eksponowane są również samochody BMW. Częścią akcji są ponadto ekskluzywne transfery limuzynowe – VIP Shuttle, w ramach których goście hotelowi mogą skorzystać z podwiezienia w wybrane miejsce, w tym m.in. na event przy Kotelnicy. Podobne transfery odbywają się z zakopiańskich restauracji: EDO Sushi oraz Mała Szwajcaria.

Unlimited Events odpowiada za całościową obsługę imprezy, począwszy od zapewnienia i montażu infrastruktury, poprzez zatrudnienie i wyszkolenie obsługi, kończąc na koordynacji wszelkich działań na miejscu.

Podobny event, skierowany jednak wyłącznie do wyselekcjonowanych potencjalnych nabywców samochodów BMW, agencja Unlimited Events przeprowadziła w lutym ub.r., kiedy to na torach testowych w Tychach, Wrocławiu, Warszawie, Poznaniu oraz Borsku prezentowane były pojazdy z napędem na 4 koła xDrive tej marki, w większości modele BMW X3.
Agencja Unlimited Events współpracuje z BMW Polska od 2009 r.

Unlimited Events to agencja eventowa istniejąca na rynku od 2005 roku. Firma zajmuje się organizacją wydarzeń integracyjnych, ekskluzywnych gal oraz ekstremalnych wyjazdów incentive. W bogatym portfolio agencji szczególne miejsce zajmują specjalistyczne imprezy motoryzacyjne. Wśród klientów, którzy dotychczas współpracowali z Unlimited Events znajdują się m.in.: AmRest, Stary Browar, Olympus, Veka Polska, Unilever. Agencja specjalizuje się w eventach motoryzacyjnych.

ŁubuDubu PR,

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.