Vision Consulting Group dba o wizerunek Ef Education w Polsce – Portal PR - 24PR
Vision Consulting Group dba o wizerunek Ef Education w Polsce

20.02.2012 Kategoria: Agencje PR. Autor: admin

Poznańska agencja Vision Consulting Group podjęła współpracę z EF Education, światowym liderem w organizacji zagranicznych kursów językowych, w zakresie działań PR-owych typu full service.

EF Education First to największa to organizacja edukacyjna oferująca zagraniczne kursy językowe oraz naukę sześciu języków obcych. Posiada 50 szkół językowych zlokalizowanych w najpiękniejszych miastach na całym świecie. Za swoją misję uznaje łamanie barier językowych, kulturowych i geograficznych. Uważa, że naukę należy łączyć z zabawą i przyjemnością, na co z pewnością pozwalają kursy językowe zagranicą. Do tej pory EF pomogło ponad 15 milionom ludzi na całym świecie w nauce nowego języka, odkrywaniu świata i zdobywaniu stopni naukowych.

Specjaliści z VCG zajmują się budowaniem i promocją wizerunku EF Education na polskim rynku. Dotychczas ich współpraca skupiała się w m.in. wokół międzynarodowego konkursu „EF Global English Challenge”. W wyniku działań podjętych przez Vision Consulting Group, Polska zajęła w nim drugie miejsce pod względem ilości uczestników. Aktualnie trwa kolejny międzynarodowy projekt, „EF Global Intern”, w którym Polska studentka znajduje się w światowej czołówce.

Za obsługę EF Education odpowiada Agata Robińska.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.