WALK Creative adaptuje kampanię Dove Men+Care – Portal PR - 24PR
WALK Creative adaptuje kampanię Dove Men+Care

27.02.2012 Kategoria: Kampania. Autor: admin

Agencja WALK Creative przygotowała polską adaptację spotu telewizyjnego marki Dove Men+Care. Tegoroczna kampania, prowadzona pod hasłem „Wiesz więcej, dbasz bardziej” (The more you know, the more you care) rozpoczęła się 27 lutego br.

Adaptacja przygotowana przez WALK Creative jest kolejnym projektem tego typu, zrealizowanym przez agencję dla marki Dove Men+Care.

Telewizyjna kampania „Wiesz więcej, dbasz bardziej” będzie prowadzona w wybranych kanałach ogólnopolskich i tematycznych.

WALK jest niezależną, polską grupą marketingową. W ramach WALK funkcjonuje obecnie pięć business unitów – WALK Creative – odpowiadający za kreację ATL/BTL/Interactive, WALK PR – zajmujący się komunikacją PR, WALK Social Media – prowadzący projekty społecznościowe, WALK Design – przygotowujący projekty z zakresu CI, packagingu oraz tworzenia nowych marek, oraz WALK Events – specjalizujący się w field marketingu i eventach. Dodatkowe informacje na temat WALK można znaleźć na stronie www.walk.pl.

Spot telewizyjny dostępny jest na stronie: http://vimeo.com/walkpl/dovemencare2012

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.