WALK dla Niezależnej Fundacji Filmowej – Portal PR - 24PR
WALK dla Niezależnej Fundacji Filmowej

29.02.2012 Kategoria: Agencje reklamowe. Autor: admin

WALK Creative przygotował nową identyfikację wizualną Polskich Nagród Filmowych Orły 2012, przyznawanych przez Polską Akademię Filmową. Do zadań agencji należało m.in. zaprojektowanie logotypu Orłów oraz layoutów materiałów informacyjnych i brandingowych.

Polskie Nagrody Filmowe Orły odbywają się pod honorowym patronatem Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego Bogdana Zdrojewskiego oraz Prezydenta m.st. Warszawy Hanny Gronkiewicz-Waltz i są organizowane przez Niezależną Fundację Filmową dla Polskiej Akademii Filmowej.

Tegoroczna ceremonia Orłów, nagród przyznawanych przez Polską Akademię Filmową, odbędzie się 5 marca w Teatrze Polskim w Warszawie i będzie transmitowana w TVP2.
W trakcie uroczystości zostaną ogłoszeni laureaci Orłów w 16 kategoriach. W tym roku najwięcej nominacji otrzymały trzy filmy: nominowany do Oscara w kategorii Najlepszy film nieanglojęzyczny: „W CIEMNOŚCI” Agnieszki Holland, „RÓŻA” Wojciecha Smarzowskiego oraz debiut Janka Komasy, „SALA SAMOBÓJCÓW”.

WALK jest niezależną, polską grupą marketingową. W ramach WALK funkcjonuje obecnie pięć business unitów – WALK Creative – odpowiadający za kreację ATL/BTL/Interactive, WALK PR – zajmujący się komunikacją PR, WALK Social Media – prowadzący projekty społecznościowe, WALK Design – przygotowujący projekty z zakresu CI, packagingu oraz tworzenia nowych marek, oraz WALK Events – specjalizujący się w field marketingu i eventach. Dodatkowe informacje na temat WALK można znaleźć na stronie www.walk.pl.

Podobne wpisy:

Tagi:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.