Wojciech Borowski Człowiekiem Roku w Europie – Portal PR - 24PR
Wojciech Borowski Człowiekiem Roku w Europie

15.02.2012 Kategoria: Agencje PR. Autor: admin

Na światowym zjeździe Havas Worldwide „Global Leadership Meeting” Wojciech Borowski, CEO grupy Euro RSCG Poland oraz Dyrektor Zarządzający Agencji Euro RSCG Warsaw, został Człowiekiem Roku w Europie.

Ta nagroda jest wynikiem dynamicznego rozwoju wszystkich spółek grupy Euro RSCG Poland oraz konsekwentnego dążenia do podnoszenia jakości oferowanych usług.

Agencja reklamowa Euro RSCG Warsaw w 2011 roku była nagradzana na najważniejszych międzynarodowych festiwalach reklamowych, m. in.: Cannes, Eurobest, Epica, Cristal Awards, Golden Drum. Agencja PR Euro RSCG Sensors jest drugą co do wielkości agencją PR w europejskich strukturach firmy, agencje Euro RSCG 4D i Euro RSCG Marketing House znajdują się w czołówce agencji Marketing Services i Marketingu Relacyjnego, natomiast Euro RSCG Digital z 40% wzrostem w 2011 roku jest jedną z najdynamiczniej rozwijających się spółek zarówno na rynku lokalnym, jak i europejskim.

„Rok 2011 był dla grupy Euro RSCG Poland wyjątkowy. Udało nam się osiągnąć sukcesy w wielu nowych dziedzinach i cieszymy się z tego wyróżnienia, lecz jednocześnie patrzymy już w rok 2012, który będzie pełen wyzwań i nowych możliwości” – mówi Wojciech Borowski.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.