Agencja about ad zmienia wizerunek Kupca Poznańskiego – Portal PR - 24PR
Agencja about ad zmienia wizerunek Kupca Poznańskiego

07.03.2012 Kategoria: Agencje PR. Autor: admin

Agencja reklamowa about ad wygrała przetarg na stworzenie nowego wizerunku Centrum Handlowo – Biurowego Kupiec Poznański i jego obsługę marketingowo-reklamową w roku 2012. Nowa kampania rusza już 8 marca.

Kupiec Poznański to kameralne centrum handlowo-biurowe usytuowane w samym sercu Poznania. Funkcjonuje od września 2001 roku. Obiekt zlokalizowany jest w ścisłym centrum miasta, w pobliżu Starego Rynku. Wśród najemców galerii handlowej Kupiec Poznański znaleźć można zarówno wiele znanych, sieciowych sklepów (m.in. C&A, Molton, Gerry Weber, Caterina, Triumph, Bartek, Venezia, Promoda, Apart), jak i butiki oferujące unikatowe marki. Ponadto, w Kupcu Poznańskim klienci mają do swej dyspozycji różne punkty gastronomiczne i usługowe, m.in. kawiarnie, salon urody oraz Centrum Medyczne Enel-Med.

Obrana strategia marketingowa zakłada zbudowanie wizerunku Kupca Poznańskiego jako najbardziej kobiecego centrum handlowego w Poznaniu. Ambicją twórców tej koncepcji jest stworzenie miejsca przyjaznego kobietom, odpowiadającego ich potrzebom i zapewniającego im maksymalny komfort. W tym celu, realizatorzy projektu planują nawiązanie współpracy ze stylistami, projektantami i fotografami. Już począwszy od marca br. Kupiec Poznański będzie zapraszał swe klientki na ciekawe wydarzenia, m.in. spotkania z projektantami mody i warsztaty.

Nowe hasło promujące Kupiec Poznański to „Kobieta w Centrum”. Slogan wyraża w pełni nowy wizerunek tego miejsca. Odwołuje się do takich konotacji, jak „kobieta w centrum miasta”, „kobieta w centrum handlowym”, „kobieta w centrum uwagi”.

Ze strony Centrum Handlowo – Biurowego Kupiec Poznański projekt koordynują Iwona Hakało (Prezes Zarządu Kupiec Poznański Marketing Sp. z o.o.) i Katarzyna Pełeszuk (Specjalista ds. marketingu). Natomiast za strategię marketingową i realizację kampanii ze strony agencji reklamowej about ad odpowiadają: Karmena Roztocka (Strategic Director), Wojciech Malec (Creative Director), Monika Nemtsev (Account Manager) i Maciej Świtała (Account Executive).

agencja reklamowa about ad
www.aboutad.pl

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.