Aplikacja Prestigio eReader App – więcej możliwości w wirtualnej bibliotece – Portal PR - 24PR
Aplikacja Prestigio eReader App – więcej możliwości w wirtualnej bibliotece

02.03.2012 Kategoria: Ksiązki, Technologie. Autor: admin

Prestigio, marka prestiżowych urządzeń i akcesoriów komputerowych, prezentuje nową aplikację dla czytelników – Prestigio eReader App, która łączy wielofunkcyjność z praktycznym layoutem graficznym. Od 29 lutego aplikacja jest dostępna bezpłatnie na stronie Android Google Market oraz stronie internetowej Prestigio.

Nowa aplikacja Prestigio została zaprojektowana tak, aby jak najlepiej dopasować się do indywidualnych potrzeb użytkowników. Stanowi ona połączenie wielu praktycznych funkcji z łatwym w obsłudze, przejrzystym projektem graficznym. Analizując słabe i mocne strony podobnych aplikacji, twórcy Prestigio eReader App wykorzystali ich najlepsze cechy i stworzyli program, który wyróżnia się pod względem funkcjonalności i designu. Aplikacja może być powszechnie wykorzystywana, ponieważ jej menu dostępne jest w 23 językach. Czytanie książek czy przeglądanie dokumentów z eReader App jest banalnie proste – wystarczy wybrać interesujący nas tytuł z półki wirtualnej biblioteki i z łatwością można przeglądać go strona po stronie za pomocą dotykowej nawigacji. Co więcej wszystkie dodatkowe opcje dostępne są bezpośrednio w menu, dzięki czemu wystarczy jeden ruch dłoni, aby szybko je uruchomić. Aplikacja Prestigio pozwala tworzyć zakładki w edytowanych plikach, a także wysyłać ich fragmenty za pomocą maili oraz MMS czy stworzyć listę swoich ulubionych książek w wirtualnej bibliotece. Program Prestigio elastycznie dostosowuje się do preferencji czytelników dzięki całej gamie dodatkowych funkcji. Wśród nich można znaleźć opcję obracania ekranu, kilka stylów tła m.in. drewno oraz sepię, tryb dzienny i nocny oraz regulację jasności wyświetlacza. Pozwalają one dopasować wygląd ekranu adekwatnie do pory dnia, zapewniając komfort podczas czytania. Aplikacja posiada także cały szereg filtrów, według których można posegregować pliki i utrzymać porządek w wirtualnej bibliotece. Wyposażona jest także w 40 poziomów zoom oraz pasek monitorujący postępy czytania. Użytkownicy mogą również dowolnie zmieniać czcionkę oraz jej kolor i rozmiar. Program Prestigio to także dostęp do rozbudowanej wirtualnej biblioteki, znajdującej się na PrestigioPlaza.com, która zawiera ponad 220 000 darmowych oraz płatnych e-booków w 20 językach, a jej oferta ciągle się rozszerza. Twórcy pracują także nad kolejnymi udogodnieniami, jak np. współdziałanie z Adobe DRM czy możliwość współpracy z portalami społecznościowymi m.in. z Facebookiem.

Marka Prestigio przygotowała niespodzianką dla pierwszych osób, które pobiorą aplikację eReader – wezmą one udział w losowaniu i mają szansę wygrać jeden z 10 MultiPadów Prestigio PMP5080B http://www.prestigio.com/win

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.