Awans Moniki Biedy w agencji S4 – Portal PR - 24PR
Awans Moniki Biedy w agencji S4

14.03.2012 Kategoria: Agencje PR. Autor: admin

Monika Bieda awansowała na stanowisko PR & New Business Directora w agencji S4. Z firmą związana jest od 6 lat, wcześniej zajmowała stanowisko PR Managera. Monika Bieda, która do tej pory odpowiadała za działania PR agencji oraz funkcjonowanie marki S4 PR, awansowała od lutego 2012 na stanowisko PR & New Business Directora.

Na nowym stanowisku będzie odpowiedzialna za działania z obszarów PR, marketing i new business dla S4. Jest to nowe stanowisko w strukturach, gdyż w ostatnich latach firma nie zatrudniała osoby odpowiedzialnej kompleksowo za te wszystkie obszary. Monika Bieda związana jest z S4 od 2006 roku. Przez cały ten czas odpowiadała za aktywności PR agencji, a w ostatnich latach jako PR Manager kierowała marką S4 PR, działającą w ramach S4.

Jest absolwentką dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Uniwersytecie Jagiellońskim. W związku z planowanym wzmocnieniem działu new business, rozpoczęła się w S4 rekrutacja na stanowisko new business representative.

Agencja Reklamowa S4 SA jest agencją typu full service, oferującą działania zintegrowanej komunikacji marketingowej, tj. doradztwo strategiczne, kampanie reklamowe oraz PR i eventy, działania niestandardowe i obsługę z zakresu online. Firma działa na rynku od 1998 roku.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.