Banki i firmy ubezpieczeniowe ufają OS3 Group – Portal PR - 24PR
Banki i firmy ubezpieczeniowe ufają OS3 Group

13.03.2012 Kategoria: Agencje reklamowe. Autor: admin

OS3 Group S.A. sukcesywnie poszerza portfolio zadowolonych Klientów z sektora bankowego i ubezpieczeniowego. Grupa obsługuje kluczowe budżety największych firm z branży finansowo-ubezpieczeniowej. Banki i firmy ubezpieczeniowe, należące do grona najbardziej wymagających Klientów, doceniają ogromną wiedzę, doświadczenie oraz efektywność projektowanych przez OS3 Group S.A. rozwiązań.

Rosnący dostęp do Internetu sprawia, że to właśnie w tym medium Klienci poszukują danych na temat nowych usług oraz produktów, jakie oferują instytucje finansowe i ubezpieczeniowe. Coraz więcej osób korzysta też z bankowości internetowej – potwierdzają to najnowsze badania Związku Banków Polskich (NETB@NK IIIQ 2011r.), według których w III Q 2011 roku było to 9,9 mln osób czyli o 9,29% więcej niż w analogicznym okresie roku 2010. Coraz więcej jest tez klientów indywidualnych z dostępem do bankowości internetowej – w III Q 2011 było to już 17,4 mln osób.

Pozyskiwanie budżetów z tych dwóch sektorów zdecydowanie ułatwia nam bardzo szeroki zakres usług jaki oferujemy. Dynamiczny rozwój Internetu sprawia, że liderzy branży finansowej czy ubezpieczeniowej, poszukując jak najbardziej efektywnych kanałów komunikacji z Klientami, coraz częściej sięgają do oferty agencji interaktywnych, agencji marketingu społecznościowego i marketingu mobilnego.– tłumaczy mówi Damian Rutkowski, Prezes Zarządu OS3 Group S.A..

Tendencję tę potwierdza również raport „AdStandart 2011” (InternetStandard), który wśród najaktywniejszych reklamodawców w polskiej sieci wskazuje m.in. branżę finansową.

Należy pamiętać, że banki oraz firmy ubezpieczeniowe są instytucjami zaufania publicznego i realizowana kampania musi być bardzo precyzyjnie przemyślana, wysoce czytelna dla odbiorcy, a przy tym prowadzona na odpowiednim poziomie merytorycznym. Również w tym względzie mamy bogate doświadczenie. Realizowaliśmy bardzo udane kampanie dla największych graczy z tych branż. Dla tak wymagających Klientów, najważniejszy jest efekt sprzedażowy działań e-marketingowych, a my ten efekt gwarantujemy. – mówi Marcin Maj, Członek Zarządu OS3 Group.

Wśród realizowanych przez Grupę dla sektora finansowo-ubezpieczeniowego projektów znajdują się m.in. programy lojalnościowe działające na zasadzie meber get member oraz innowacyjne systemy serwisów rabatowych dostępne w standardowej wersji serwisu internetowego, w wersji lajt na telefony komórkowe oraz w postaci aplikacji mobilnych dla platform Android i iOS (iPhone, iPad).

W portfolio realizacji OS3 Group S.A. dla sektora finansowo-ubezpieczeniowego znajdują się także działania z zakresu opracowania i wdrażania strategii działań marketingowo-sprzedażowych w Internecie oraz innych kanałach elektronicznych, a także różnorodne dedykowane serwisy internetowe.

OS3 Group SA łączy spółki o ugruntowanej pozycji rynkowej oraz wieloletnim doświadczeniu działające w dynamicznie rozwijającej się dziś branży informatyczno-technologicznej i e-commerce.

Grupę Kapitałową OS3 obecnie tworzą następujące spółki:

OS3 multimedia – wiodąca agencja interaktywna w Polsce, specjalizująca się w tworzeniu całościowych strategii marketingowych w obszarze on-line i off-line oraz w doradztwie strategicznym.

Ostryga – agencja strategicznego marketingu społecznościowego, budująca kompleksowe strategie obecności marek w społecznościach.

Mobile Go – spółka zajmująca się marketingiem mobilnym. Oferuje usługi z zakresu doradztwa strategii oraz realizacji mobilnych wersji stron internetowych, aplikacji, itp.

 

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.