BASQ i BlueBox Media dla ENERGI w sieci – Portal PR - 24PR




BASQ i BlueBox Media dla ENERGI w sieci

22.03.2012 Kategoria: Agencje reklamowe. Autor: admin

Agencje BlueBox Media oraz BASQ marketing internetowy z początkiem marca zwarły szyki. Celem ich współpracy jest kompleksowa obsługa projektu edukacyjnego „Planeta Energii”, prowadzonego przez Grupę ENERGA. BASQ już od pewnego czasu realizuje w sieci działania dla ENERGI. Zadaniem BlueBox Media będzie wsparcie tych działań poprzez wykonanie angażującej aplikacji na stronę Planeta Energii w serwisie Facebook.

Współpraca BASQ z Grupą ENERGA – jednym z największych w kraju sprzedawców energii zielonej, rozpoczęła się od wsparcia I Edycji Ogólnopolskiego Konkursu „Planeta Energii” działaniami marketingowymi w sieci. Do współpracy przy kolejnej edycji zaproszono Agencję BlueBox Media. Jej zadaniem jest zaangażowanie młodych, jak i dorosłych Internautów w tematykę pozyskiwania ekologicznych źródeł energii. W tym celu opracowano koncepcję animowanej aplikacji konkursowej. Zespół BlueBox Media odpowiada za wykonanie oraz stronę wizualną aplikacji. Projekt nakreślili specjaliści z BASQ. Efekty wspólnego działania Agencji użytkownicy Facebooka zobaczą już 30 marca.

Obie Agencje współpracowały wcześniej w obszarze social media przy akcji Kobiety Kina 2012, prowadzonej przez Apsters Eventdla Fundacji Akogo? oraz Mam Marzenie.

Klienta pozyskano w drodze przetargu ofert. Za jego obsługę po stronie BASQ odpowiada Katarzyna Kapołka. Koordynacją projektu w zespole BlueBox Media zajmuje się natomiast Ewelina Dziubińska.

Podobne wpisy:







Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.