Biuro Podróży Reklamy rozpoczyna współpracę z LINK4 – Portal PR - 24PR
Biuro Podróży Reklamy rozpoczyna współpracę z LINK4

12.03.2012 Kategoria: Realizacje. Autor: admin

Agencja interaktywna Biuro Podróży Reklamy rozpoczyna współpracę z Link4. Agencja przygotowała linię kreatywną online do kampanii wizerunkowo-sprzedażowej zaplanowanej na 6 tygodni.

Wcześniej firmy ze sobą nie współpracowały. Pierwsza kampania przygotowana przez Biuro Podróży Reklamy nawiązuje do najnowszej kampanii telewizyjnej Link4, pt. „Zaklęci”.
Kampania pokazuje kierowców, którzy zachowują się „jak zaklęci”, co roku odnawiając polisy u tych samych ubezpieczycieli, podczas gdy na zmianie firmy mogliby zyskać, m.in. płacąc mniej za polisę komunikacyjną.
Kampania internetowa przygotowana przez Biuro Podróży Reklamy potrwa do połowy kwietnia. Agencja opracowała linię kreatywną oraz stworzyła do niej ok. 100 odmian kreacji.

źródło:
Biuro Podróży Reklamy
www.biuropodrozyreklamy.eu

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.