Bluerank realizuje kampanię SEM dla OLT Express – Portal PR - 24PR
Bluerank realizuje kampanię SEM dla OLT Express

14.03.2012 Kategoria: Marketing internetowy. Autor: admin

Agencja SEM Bluerank została wybrana do obsługi kampanii reklamowej w wyszukiwarkach dla linii lotniczych OLT Express. Kampania obejmować będzie zarówno pozycjonowanie marki, jak i linki sponsorowane oraz doradztwo w zakresie marketingu w wyszukiwarkach.

Marka OLT Express to kompleksowa oferta lotów regionalnych (między 9 miastami w Polsce) dla wymagających klientów biznesowych i indywidualnych. Jest to nowa i bardzo korzystna alternatywa podróżowania, wobec tradycyjnych środków transportu, jak samochód czy kolej. Marka ma w planach stworzenie rozbudowanej obsługi około usługowej, która pozwoli na wykonanie większości operacji związanych z organizacją lotu poprzez Internet, urządzenia mobilne i call center. OLT Express to samoloty o podwyższonym standardzie, regularny rozkład obejmujący loty w godzinach porannych i wieczornych, jak również możliwość rezygnacji oraz zmiany lotu na dogodnych warunkach.

Agencja Bluerank

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.