Ciepły związek Instal-Projekt z Toolbox Creative Communications – Portal PR - 24PR
Ciepły związek Instal-Projekt z Toolbox Creative Communications

07.03.2012 Kategoria: INNE. Autor: admin

Od 01.03.2012 kompleksową obsługą PR firmy Instal-Projekt zajmuje się agencja Toolbox Creative Communications. Instal-Projekt jest jednym z liderów polskiego rynku grzewczego. Obecnie firma dostarcza co trzeci grzejnik łazienkowy w Polsce i należy do najbardziej utytułowanych przedstawicieli branży: ma na swoim koncie ponad 50 nagród i wyróżnień. W ubiegłym roku jeden z jej designerskich produktów zaprezentowano podczas wystawy Must have w ramach Łódź Design Festival.

Obsługą nowego klienta będzie zajmował się 3-osobowy zespół projektowy. Agencja, oprócz działań media relations, poprowadzi również komunikację firmy w sferze social media. Do pozostałych zadań należy m.in. doradztwo wizerunkowe i strategiczne, a także wsparcie z zakresu komunikacji marketingowej.

Firma Instal-Projekt, obecna na rynku od ponad 30 lat, ma już za sobą doświadczenia we współpracy z agencjami w zakresie public relations. Najnowszy kontrakt jest wynikiem przetargu, do którego zaproszono pięciu oferentów. Strony nie ujawniają czasu trwania umowy.

Podobne wpisy:

Tagi: ,Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.