Ciszewski MSL dla Da Vinci Learning – Portal PR - 24PR
Ciszewski MSL dla Da Vinci Learning

22.03.2012 Kategoria: Agencje PR. Autor: admin

W styczniu 2012 roku, agencja Ciszewski MSL należąca do Publicis Groupe rozpoczęła współpracę z telewizyjnym kanałem edukacyjnym Da Vinci Learning. Umowa została podpisana na okres 6 miesięcy. Jest to kolejny klient z segmentu medialnego, który zaufał kompetencjom i doświadczeniu agencji.

Da Vinci Learning to edukacyjna stacja telewizyjna przeznaczona dla dzieci i młodzieży, założona przez Ferdynanda Habsburga, stryjecznego wnuka cesarza Karola I Habsburga. Da Vinci Learning jest jednym z czołowych telewizyjnych kanałów edukacyjnych w Europie. W Polsce oraz innych krajach Europy (w Turcji, Rumunii, Bułgarii, Rosji, Macedonii, Słowenii, Ukrainie i na Węgrzech) stacja pojawiła się 15 września 2007 roku. Aktualnie posiada 5 mln subskrybentów w 12 krajach. Program stacji ma ułatwić uczenie się i przyswajanie informacji przez dzieci i młodzież. Celem jest edukacja bez wysiłku poprzez oglądanie telewizji. Stacja skupia się na tematyce przyrodniczej, społecznej oraz naukach o ziemi. Oferta programowa Da Vinci Learning jest skierowana przede wszystkim do młodszych widzów, ale jej odbiorcami mogą być także dorośli

Da Vinci Learning to kolejny podmiot z segmentu medialnego w portfolio Ciszewski MSL. Do grona naszych klientów należą Grupa EUROZET, ITI oraz Agora. Cieszymy się, że nasze wieloletnie doświadczenie będziemy mogli wykorzystać na rzecz nowego partnera biznesowego– powiedział Sebastian Hejnowski, dyrektor zarządzający Ciszewski MSL.

Do zadań agencji należy pozycjonowanie Da Vinci Learning jako rzetelnego oraz wartościowego źródła edukacji dzieci i młodzieży. W ramach współpracy zrealizowane zostaną także działania eventowe i ambientowe, mające na celu silne zaangażowanie konsumentów nie tylko przed telewizorami. Projekt zakłada także działania wykorzystujące kanały komunikacji internetowej, w tym dedykowaną platformę oraz fan page stacji na Facebooku.

Za obsługę stacji odpowiada dział Consumer Goods & Lifestyle Ciszewski MSL, kierowany przez Zofię Bugajną.

MSLGROUP

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.