CTouch – nowoczesna tablica interaktywna LCD – Portal PR - 24PR
CTouch – nowoczesna tablica interaktywna LCD

22.03.2012 Kategoria: Dziecko, Technologie. Autor: admin

Interaktywne tablice LCD to nowość na naszym rynku. Do korzystania z nich nie jest potrzebny projektor, a tablica LCD może w każdej chwili posłużyć jako zwykły monitor do odtwarzania filmów czy prezentacji. Tablica interaktywna CTouch – bo o niej mowa – wprowadza nową jakość do polskich szkół i jest zdecydowanie warta rozważenia w kontekście kosztów. Nie ma konieczności zakupu projektora, telewizora czy systemu nagłośnienia – wszystkie te funkcje spełni CTouch.

Seria tablic interaktywnych CTouch posiada przekątne paneli LCD od 46″ do 82″ i korzysta z różnych technologii podświetlenia – zarówno CCFL jak i LED. Wysoka rozdzielczość FullHD (1.920 x 1.080) gwarantuje znakomitą jakość oglądanego obrazu. Zastosowana w nich technologia optyczna pozwala na szybkie, dokładne i niezwykle proste w obsłudze korzystanie z monitora. Korzystanie z urządzenia jako tablicy interaktywnej jest możliwe dzięki pełnej kompatybilności z oprogramowaniem dedykowanym do tablic (np. RM Easiteach). Tablice są bardzo proste w obsłudze – aby działały wystarczy podłączyć je do zasilania i portu USB w komputerze – nie są potrzebne żadne dodatkowe sterowniki.

Korzystając z systemu Windows 7 (lub nowszego) zyskujemy możliwość obsługi tablicy przez dwie osoby jednocześnie oraz funkcję rozpoznawania gestów wykonanych na powierzchni tablicy. Tablice interaktywne CTouch posiadają wiele złącz (w tym 3 porty HDMI), wbudowane głośniki oraz panele „long-life” o żywotności nawet 50.000 godzin.

Monitory wyposażone są w 4mm wzmocnioną szybę o właściwościach antyodblaskowych, dzięki czemu niezależnie od oświetlenia w pomieszczeniu, obraz widoczny na monitorze jest wyraźny.
Tablice interaktywne CTouch 46” dostępne są w sugerowanej cenie detalicznej od 11 999 PLN.

Technologia LCD
• najnowsza technologia na rynku
• pozwala korzystać z interaktywnych funkcji oraz standardowego wyświetlacza LCD
• nie jest wymagane posiadanie projektora
• jakość obrazu Full HD
• żywotność do 50.000 godzin

ViDiS SA, jest wyspecjalizowanym dystrybutorem sprzętu prezentacyjnego. Reprezentujący w Polsce następujące, światowe marki : AVer (wizualizery oraz systemy do wideokonferencji), AVTek (ekrany projekcyjne, uchwyty do projektorów, piloty i akcesoria prezentacyjne), Casio (projektory Laser&Led Hybrid), DISPIO (ściany LCD), EVOKO (system rezerwacji sal konferencyjnych), GBC (oprawa i laminacja dokumentów), JUST LAMPS (lampy do projektorów wszystkich marek), LUMENS (wizualizery), NOBO (komunikacja wizualna: ekrany, tablice, wskaźniki), PANASONIC (projektory, monitory), PLUS Vision (elektroniczne tablice kopiujące), QOMO (tablice interaktywne, tablety bezprzewodowe, wizualizery, systemy do testów), REXEL (niszczarki, gilotyny, dziurkacze, zszywacze), SANYO (projektory, monitory), SMART MEDIA SOLUTIONS (wysokiej jakości uchwyty i statywy do sprzętu prezentacyjnego, pogodoodporne obudowy do monitorów), VISION (systemy instalacyjne Techconnect), VIVITEK (projektory).

www.multimediawszkole.pl

ViDiS SA

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.