Grupa dot360 śmiało mówi Milce „Kocham Cię!” – Portal PR - 24PR
Grupa dot360 śmiało mówi Milce „Kocham Cię!”

08.03.2012 Kategoria: Realizacje. Autor: admin

Studio Rosenbot, jeden z podmiotów Grupy dot360, zrealizował spoty wideo towarzyszące kampanii Milki „Śmiało, bądźmy delikatni”. Filmy wykonano na zlecenie Papaya Films.

Rosenbot zrealizował film do pierwszego etapu kampanii, który odbył się pod hasłem „Śmiało, powiedz dziś kocham” oraz drugiego, pod tytułem „Śmiało, powiedz dziś dziękuję”. W obu spotach, studio odpowiadało za montaż, korekcję koloru, oprawę graficzną i animację. Obecnie, studio pracuje nad kolejnym filmem.

Spoty dostępne na:
http://www.youtube.com/watch?v=akck78xP08Y
http://www.youtube.com/watch?v=tJNPiGPXrQ0&list=UUYJp-bzETV4R6yXT185TkrQ&feature=plcp

Projekt „Milka – przejdź na fioletową stronę” przyniósł nam wiele satysfakcji. Całość została zrealizowana mieszanymi technikami: poruszane, płaskie postaci były umieszczone w przestrzeni 3D, oświetlone i sfilmowane tak, żeby wyglądały jak prawdziwy teatrzyk. Na końcu wszystko zostało złożone wraz z materiałem filmowym i wyrównane kolorystycznie. Otwarcie i zamknięcie to bardzo precyzyjna kompozycja, gdzie prawdziwe ujęcia z planu kręcone na zielonym tle, zostały połączone z grafiką 3D.” – mówi Artur Kopp, opiekun artystyczny i postprodukcyjny Grupy dot360

www.fioletowastrona.pl

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.