IMS rozpoczyna współpracę z Galerią Echo w Kielcach – Portal PR - 24PR
IMS rozpoczyna współpracę z Galerią Echo w Kielcach

01.03.2012 Kategoria: Marketing sensoryczny. Autor: admin

Notowana na NewConnect spółka Internet Media Services (IMS) będąca liderem polskiego rynku Marketingu Sensorycznego, rozpoczyna współpracę z kolejną Galerią Handlową. Galeria Echo w Kielcach jest 28 obiektem obsługiwanym przez IMS w zakresie obsługi systemu Digital Signage.

Jesteśmy na etapie wdrażania jednego z prestiżowych kanałów komunikacji pomiędzy nadawcą a klientem w kieleckiej Galerii Echo. Obecnie negocjujemy z innymi centrami handlowymi, zainteresowanymi naszymi produktami. Konsekwentnie realizujemy strategię rozwoju, jednocześnie wyznaczając nowe trendy na rynku reklamy – Mówi Michał Kornacki, Prezes Zarządu IMS S.A.

Pod względem liczby sklepów, Galeria Echo jest największym obiektem handlowo-rozrywkowym w Polsce. Została wyróżniona w 2002 roku na targach MAPIC 2011 odbywających się w Cannes, zdobywając tytuł „Best refurbished retail development”.

Internet Media Services S.A. (IMS) w sposób indywidualny traktuje każdego klienta, proponując mu nieszablonowe rozwiązanie w zakresie wykorzystania możliwości narzędzi marketingu sensorycznego w miejscu sprzedaży.

Grupa IMS jest międzynarodowym dostawcą wyspecjalizowanych usług z zakresu Audiomarketingu, Digital Signage oraz Aromamarketingu. Nowoczesne rozwiązania oferowane przez Grupę pozwoliły osiągnąć pozycję lidera na rynku polskim, jak również rozpocząć rozwój oferty na innych rynkach europejskich. Działając, z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem, w segmencie mediów i nowoczesnych technologii wykorzystuje techniki umożliwiające kreowanie nastroju i wywieranie wpływu na zachowanie klienta.

Obecnie Grupa IMS obsługuje ponad 87% galerii handlowych. Wśród partnerów handlowych Grupy znajdują się takie firmy jak: Tesco, Makro Cash&Carry, Real, Piotr i Paweł, Alma, Bomi, Intersport, Polomarket, Billa, Carrefour, Selgros, Pizza Hut, NG2 (CCC), Super-Pharm, Top-Secret, House, Diverse, C&A, Restauracje Sphinx.

 

 

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.