Krystian Dudek przewodniczącym PSPR O/Śląsk – Portal PR - 24PR
Krystian Dudek przewodniczącym PSPR O/Śląsk

12.03.2012 Kategoria: Dział PR, Organizacje, Personalia. Autor: admin

Krystian Dudek przez kolejne pół roku pełnić będzie funkcję przewodniczącego śląskiego oddziału PSPR. Zmiana funkcji w zarządzie oddziału spowodowana jest przyjętą przez członków zarządu, na wzór europejski, zasadą rotacji na stanowisku przewodniczącego.

Dotychczasowa przewodnicząca Małgorzata Sznicer, została wiceprzewodniczącą oddziału. W skład zarządu oddziału wchodzą ponadto Michał Sobiło pełniący funkcję skarbnika, sekretarz Dorota Sobel Adamska oraz członek zarządu Maria Buszman-Witańska.

– W najbliższych miesiącach zrealizujemy projekt promocji branży Public Relations w środowisku akademickim. Odwiedzimy śląskie uczelnie z serią wykładów na temat tego czym tak naprawdę jest PR i na czym polega praca PR-owca. Chcemy tym samym przestawiać prawdziwy obraz branży i zainteresować młodych ludzi tą dziedziną. Chcemy też otworzyć się na inne organizacje, które chcą z nami współpracować do czego w imieniu PSPR Śląsk zapraszam – zapowiada Krystian Dudek, nowy przewodniczący PSPR na Śląsku i dodaje – Oczywiście kontynuowane będą dotychczasowe akcje m.in. comiesięczne spotkania poświęcone PR. W najbliższym czasie podejmiemy temat coachingu i trenerstwa biznesowego, co może być interesujące dla wszystkich prowadzących zajęcia i szkolenia. Kolejnym celem będzie poszerzenie szeregów śląskiego PSPR-u. Zapraszamy do współpracy przy naszych projektach. Zapewniamy, że każdy może znaleźć coś interesującego dla siebie.

Zwieńczeniem okresu przewodnictwa Krystiana Dudka, będą wybory Zarządu PSPR O/Śląsk kolejnej kadencji.

Polskie Stowarzyszenie Public Relations, Oddział Śląsk

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.