Laury Buildera 2011 dla GutPR – Portal PR - 24PR
Laury Buildera 2011 dla GutPR

06.03.2012 Kategoria: Agencje PR. Autor: admin

1 marca 2012 roku, w trakcie Gali Builder Awards firma GutPR, jako jedyna agencja PR odebrała „Laury Buildera” w kategorii PR dla budownictwa.

„Dla GutPR, agencji PR wyspecjalizowanej w działaniach komunikacyjnych dla branży budowlanej i branż pokrewnych, jest to bardzo ważna nagroda, która stawia nas w gronie czołowych firm i instytucji wspierających rozwój branży budowlanej, takich jak Polskie Składy Budowlane, SARP, Hanza Brokers czy Uniwersytet Śląski.” – tak odebranie nagrody skomentowała Hanna Gehrke-Gut, współwłaścicielka agencji – „Ten wyjątkowy sukces nie byłby możliwy, gdyby nie wsparcie naszych Partnerów Biznesowych, którym serdecznie dziękujemy za wieloletnie zaufanie”.

Laury Buildera to nagroda przyznawana przez miesięcznik ”Builder” firmom i instytucjom wspierającym podmioty z branży budowlanej swoją wiedzą, technologiami i usługami – między innymi za nowatorstwo oferty, dostosowanie do wymogów branży budowlanej, potrzeb klientów i zmieniającego się rynku, a także relacje firma-klient.

GutPR od początku swojego istnienia wspiera Partnerów Biznesowych z branży budowlanej, wnętrzarskiej i instalacyjnej. W ciągu ostatnich kilku lat agencja z sukcesem obsługiwała mediowo firmy i marki takie jak: Alpina, Armacell, ArtBrick, AS Schwabe, Awbud, Baumit, Bondhus, Benning, Caparol, Collomix, Crawford, Den Braven, D+H, Eurotherm, Felo, Funkwerk plettac, Galeco, Glen Dimplex, Globall, Hervisa Perles, Jokari, Kress, Normstahl, Okfens, OknoPlus, Optiflame, Perles, Plast-Box, Proxxon, Schock, Sola, Starmix, Steinel, Stiebel Eltron, Technolux, Thermaflex, Wiga System, Winkhaus, Witex, Wolfcraft, WolfHaus i Wolf System. Znaczna ich większość nadal korzysta ze wsparcia GutPR.

—————————————————————————————————————————

GutPR to kreatywna agencja public relations działająca w służbie dobrego PR. GutPR skupia profesjonalistów, posiadających doświadczenie na rynku budowlanym, wnętrzarskim, instalacyjnym, przemysłowym, finansowym, informatycznym, farmaceutycznym i FMCG.

Agencja GutPR to dobry wybór dla firm, którym zależy na długotrwałym i skutecznym budowaniu pozytywnego wizerunku.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.