Madeinbrain Studio z Galerią Raj – Portal PR - 24PR
Madeinbrain Studio z Galerią Raj

20.03.2012 Kategoria: Agencje PR. Autor: admin

Ruszyła nowa kampania reklamowa dębickiej Galerii Raj należącej do IVS Grupy. Strategia ta jest kolejnym – po działaniach PR i social – etapem rozwoju marki. Za koncepcje reklamowe Galerii Raj na rok 2012 odpowiada krakowska agencja Madeinbrain Studio, która współpracuje między innymi z Silesia City Center.

Wybieraj przyjemność zakupów” to hasło nowej kampanii wizerunkowej Galerii Raj obejmującej działania ATL i BTL na rok 2012. Zaplanowana strategia reklamowa stanie się uzupełnieniem kampanii komunikacyjnej marki „Raj”, należącej do IVS Grupy. „Gra słowna z wyrazem RAJ” pojawiająca się w komunikatach reklamowych ma wzmocnić identyfikację i charakter brandu. Kluczowym elementem prezentacji są charakterystyczne, wyraziste i wielobarwne kompozycje grafik wektorowych, stanowiące tło dla pięknych kobiet. Kolejne odsłony reklam determinowane będą kalendarzem wydarzeń odbywających się w Galerii.” – mówi Marek Sikora z Madeinbrain Studio. W ten sposób budowany będzie przekaz o lekkim, nowoczesnym i dynamicznym charakterze. Planowana grafika wywoła skojarzenia galerii handlowej z szeroko pojętym, różnorodnym światem mody.

Kreacja przygotowana na 2012 r. bazuje na pokazaniu nowego „oblicza” centrum handlowego. Ma to związek z trwającą rozbudową i zmianą organizacji przestrzeni w galerii. „Rozbudowa Galerii Raj, a co za tym idzie zwiększenie oferty handlowej, jest doskonałą okazją do zmiany komunikacji z klientem. W komunikatach podkreślać będziemy wyjątkowość i nowe możliwości tego miejsca.” – dodaje Marek Sikora z Madeinbrain Studio. Agencja reklamowa będzie kompleksowo realizować projekty zarówno reklam prasowych jak i wielkoformatowych. Strategia reklamowa Galerii Raj, należącej do IVS Grupy jest kolejnym etapem rozwoju tej marki. Od nowego roku prowadzone są również intensywne działania PR i internetowe.

Madeinbrain Studio to agencja kreatywna, która od dwóch lat odpowiedzialna jest m.in. za kampanię największego śląskiego centrum handlowego – Silesia City Center. Odpowiada także za kreację i działania marketingowe dla Osiedla Dębowe Tarasy w Katowicach. Pracuje również dla takich marek jak: Gatta, Felix, czy Dan Cake.

pr inspiration

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.