Najpopularniejsze usługi e-PR w ofercie THEY.PL – Portal PR - 24PR
Najpopularniejsze usługi e-PR w ofercie THEY.PL

07.03.2012 Kategoria: Agencje PR. Autor: admin

Jeszcze dwa lata temu – artykuły sponsorowane i informacje prasowe, dzisiaj – najchętniej wybierane przez klientów agencji THEY.PL usługi public relations w Internecie to artykuły sponsorowane, media relations oraz marketing szeptany. Ponadto klienci agencji zintegrowanego e-marketingu mają coraz większą świadomość, że ważny jest zarówno wartościowy kontent, jak i to, gdzie miejsce jego publikacji wyświetli się w wynikach wyszukiwania.

Komunikacja w Internecie odbywa się na wielu poziomach. Opiera się na regularnym dostarczaniu wartościowych informacji na temat marki i ułatwianiu użytkownikom docierania do nich poprzez przemyślane zarządzanie tą treścią. Coraz większą popularnością cieszy się SEO copywriting, czyli opracowywanie atrakcyjnych artykułów z uwzględnieniem efektywnych fraz kluczowych, dla którego dodatkowym wsparciem jest SEO PR, czyli pozycjonowanie najważniejszych tekstów i serwisów związanych z marką na wyższe pozycje w wynikach wyszukiwania. W sytuacjach, gdy potrzebna jest szybka poprawa wizerunku marki w wyszukiwarce, klienci często decydują się działania Search Engine Reputation Management.

To, na co kładziemy największy nacisk, realizując kampanie e-PR dla naszych Klientów, to bezpieczeństwo prowadzonych działań oraz jakość dostarczanych treści i usług. Wszystkie działania e-PR opierane są na solidnym monitoringu obecności marki w Internecie. Nasz zespół doświadczonych copywriterów, menedżerów public relations i pozycjonerów ułatwia komunikację w całym internetowym środowisku marek, zarówno w sektorze B2C, jak i B2B. – komentuje Maciej Miszczuk, Dyrektor Zarządzający THEY.PL.

O THEY.PL

THEY.PLto nowoczesna agencja reklamowa specjalizująca się w planowaniu i realizacji długoterminowych strategii promocji w Internecie. Oferuje kompleksowe usługi doradztwa, przygotowania i wdrażania internetowych kampanii reklamowych w Polsce i za granicą.

Usługi: strategie e-marketingowe, SEO, linki sponsorowane, remarketing, display, e-PR, e-mail marketing, marketing mobilny, web analytics, usability i optymalizacja konwersji, consulting i szkolenia

www.they.pl

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.