Nowy PR Manager w dziale Globalnego Marketingu Sanitec Group – Portal PR - 24PR
Nowy PR Manager w dziale Globalnego Marketingu Sanitec Group

14.03.2012 Kategoria: Dział PR. Autor: admin

Z początkiem stycznia br. do struktur Sanitec Group dołączył Jacek Ciszewski, obejmując stanowisko PR Managera w dziale Globalnego Marketingu. Równocześnie Ciszewski pozostaje Kierownikiem Komunikacji Marketingowej w firmie KOŁO, wchodzącej w skład korporacji Sanitec.

Ciszewskiemu powierzono zadanie opracowania i wdrożenia spójnej polityki public relations dla wszystkich marek w ramach Grupy Sanitec, w tym zbudowanie i realizację strategii PR dla brandu Keramag Design.

Jako Kierownik Komunikacji Marketingowej w Sanitec KOŁO Jacek Ciszewski będzie nadal odpowiadał za działania public relations i komunikację wewnętrzną spółki, natomiast obszar działań e-marketingowych został w pełni przekazany Annie Roli, która objęła stanowisko Koordynatora ds. e-marketingu.

Ciszewski pracuje w Sanitec KOŁO od sierpnia 2007 roku, a z branżą PR związany jest od ponad 12 lat. Z wykształcenia filolog, doświadczenie zdobywał zarówno po stronie klienta (AMG.net, Sony Ericsson), jak i agencji (BCA SA). Członek Polskiego Stowarzyszenia Public Relations, w przeszłości dziennikarz łódzkiego oddziału TVN24.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.