Panasonic na targach Film Video Foto 2012 w Łodzi – Portal PR - 24PR
Panasonic na targach Film Video Foto 2012 w Łodzi

27.03.2012 Kategoria: Targi, Technologie. Autor: admin

Firma Panasonic serdecznie zaprasza do zapoznania się z najnowszą ofertą aparatów i kamer podczas XVI targów FILM VIDEO FOTO w Łodzi w dniach 29-31 marca 2012. Wszystkie nowości firmy będą dostępne na stoisku nr 47 w Centrum Konferencyjno-Wystawienniczym MTŁ przy alei Politechniki 2.

Targi Sprzętu Fotograficznego, Filmowego i Video – FILM VIDEO FOTO to jedno z najbardziej liczących się wydarzeń branżowych nie tylko w Polsce, ale i w Europie. Wydarzenie to pozwala wypróbować najnowszy sprzęt oraz innowacyjne rozwiązania fotograficzne.

W tym roku Panasonic zaprezentuje na targach szeroki wybór aparatów systemowych i konwerterów z serii LUMIX G, w tym najnowszy model Panasonic LUMIX GX1. Osoby poszukujące zaawansowanego aparatu kompaktowego z dużym zoomem będą mogły zapoznać się bliżej z ofertą z serii LUMIX TZ, w tym z modelem TZ30. Na stoisku Panasonic dostępne będą również najnowsze modele z wytrzymałej i wodoodpornej serii LUMIX FT: FT4 i FT20. Ponadto producent zaprezentuje najnowsze kamery cyfrowe, w tym wodoodporny model HX-WA20 oraz zaawansowaną kamerę 3D Full HD X900.

Aparaty Panasonic LUMIX z serii G na targach Film Video Foto 2012:
Seria LUMIX G: Aparaty hybrydowe w systemie Mikro 4/3, które łączą w sobie zalety lustrzanki i aparatu kompaktowego. System wymiennych obiektywów pozwala uzyskać świetną jakość zdjęć, natomiast ich niewielkie rozmiary dają komfort użytkowania i sprawiają, że aparat zmieści się nawet do kieszeni!

• LUMIX GX1: najnowszy, dostępny na rynku model z serii G wyróżnia się niezwykle kompaktowymi rozmiarami, niską wagą i klasyczną, stylową obudową. Oferuje wysoką jakość obrazu dzięki przetwornikowi Live MOS o rozdzielczości 16,0 megapikseli oraz procesorowi obrazu Venus Engine. Został wyposażony w zaawansowany system AF z obsługą dotykową o dużej szybkości i dokładności działania i umożliwia łatwe manualne sterowanie z bogatym wyborem funkcji wspomagających fotografowanie, a także nagrywanie wysokiej jakości filmów Full HD o rozdzielczości 1920 x 1080 pikseli.

• LUMIX GH2: model który umożliwia robienie zdjęć z szybkością 5 kl./s w pełnej rozdzielczości 16,05 megapiksela, wykonywanie zdjęć 3D i nagrywanie filmów AVCHD Full HD o rozdzielczości 1920 x 1080 pikseli w formacie 60i (NTSC) / 50i (PAL). Jest wyposażony w układ Venus Engine FHD i zaawansowaną technologię inteligentnej rozdzielczości oraz inteligentną regulację zakresu tonalnego (D). Dla dodatkowej wygody użytkowników oferuje intuicyjne sterowanie dotykowe oraz podwójny podgląd Live View.

• LUMIX G3: Doceniany za szybki autofokus oraz zaawansowane funkcje ustawiania ostrości. Oferuje doskonałą jakość obrazu dzięki przetwornikowi Live MOS o rozdzielczości 16 megapikseli oraz procesorowi obrazu Venus Engine FHD. Został również wyposażony w Tryb iA Plus (Tryb Inteligentnej Automatyki) służący łatwej manualnej regulacji ustawień ekspozycji i Funkcje Creative Control oraz Photo Style ułatwiające ekspresję własnej kreatywności.

• LUMIX GF3: Lekki i niewielki model oferujący wysoką jakość obrazu i zaawansowany system AF o wysokiej szybkości i dokładności. Model wyposażony w zaawansowany tryb iA (Tryb Inteligentnej Automatyki) zapewniający jeszcze większą kreatywną swobodę (Tryb iA Plus). Umożliwia także nagrywanie wysokiej jakości filmów Full-HD 1920 x 1080 pikseli.

• Konwertery i obiektywy systemu Mikro 4/3: to zminiaturyzowane akcesoria, które pozwalają w pełni wykorzystać zalety kompaktowej konstrukcji aparatów LUMIX z systemu Micro 4/3. Wśród dostępnych akcesoriów znajduje się m.in. ultrakompaktowy i lekki obiektyw typu „pancake” LUMIX G VARIO 14-42 mm, znakomicie sprawdzający się w szerokim zakresie scen – od dynamicznych panoram krajobrazów i szerokokątnych ujęć po zdjęcia portretowe oraz potężny LUMIX G X VARIO 45-175 mm, pierwszy z oferowanej przez Panasonic, najnowocześniejszej linii cyfrowych wymiennych teleobiektywów z funkcją Power Zoom. Podczas targów będzie można zapoznać się także z ofertą najnowszy konwerterów: szerokokątnym DMW-GWC1, telekonwerterem DMW-GTC1, konwerterem macro DMW-GMC1 i konwerterem typu „rybie oko” DMW-GFC1.

Ponadto odwiedzający targi będą mogli zapoznać się bogatą ofertą kompaktowych aparatów LUMIX z serii: TZ (TZ30 i TZ25), FT (FT4, FT20), FZ (FZ150, FZ48), FX (FX80), SZ (SZ1, SZ7), FS (FS28, FS40, FS45), LS (LS6), S (S2) o LX (LX5).

O Panasonic
Panasonic Corporation jest światowym liderem w rozwijaniu i produkcji elektroniki zaspokajającej szeroką gamę potrzeb konsumentów, biznesu i przemysłu. Firma z siedzibą w Osace, w zakończonym 31 marca 2010 roku finansowym, zanotowała sprzedaż netto w wysokości 7,42 bilionów jenów (56,6 miliardów dolarów). Akcje firmy notowane są na giełdach w Tokio, Osace, Nagoyi oraz w Nowym Jorku (symbol NYSE: PC) . Więcej informacji o firmie i marce Panasonic znajduje się pod adresem http://panasonic.net/ lub http://panasonic.pl/.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.