PRaktyczny PR dla studentów – Portal PR - 24PR
PRaktyczny PR dla studentów

15.03.2012 Kategoria: Praktyka PR. Autor: admin

Na przełomie marca i kwietnia w Łodzi Forum Młodych PKPP Lewiatan organizuje dla studentów VIII edycję Akademii Przedsiębiorczości, podczas której firmy przeprowadzą bezpłatne szkolenia i warsztaty. Już 28 marca agencja public relations studio PRowokacja zaprasza osoby zainteresowane branżą PR na Uniwersytet Łódzki na szkolenie „Dlaczego oni przychodzą? – czyli jak skutecznie zorganizować wydarzenie medialne z udziałem dziennikarzy i celebrytów”.

Akademia Przedsiębiorczości to cykliczna impreza organizowana dla studentów i absolwentów, która umożliwia im rozwój umiejętności przydatnych na rynku pracy, m.in. z zakresu zakładania i prowadzenia własnej działalności gospodarczej, pozyskiwania środków unijnych, zarządzania projektami, inwestowania na giełdzie i rynkach walutowych oraz z kompetencji miękkich, takich jak: skuteczna komunikacja, autoprezentacja czy budowanie zespołów. Uczestnicy mają okazję skorzystać z bezpłatnych szkoleń i warsztatów prowadzonych przez profesjonalistów z wielu branż. Organizatorem wydarzenia jest Forum Młodych PKPP Lewiatan, organizacja, której innymi flagowymi projektami są m.in. Światowy Tydzień Przedsiębiorczości, czy strefa studenta na Europejskim Forum Gospodarczym

Studenci, którzy interesują się zagadnieniami public relations, mogą wziąć udział w warsztacie organizowanym 28 marca przez agencję Public Relations studio PRowokacja. Na spotkaniu zatytułowanym „Dlaczego oni przychodzą? – czyli jak skutecznie zorganizować wydarzenie medialne z udziałem dziennikarzy i celebrytów – poradnik dla PR-owca” studenci dowiedzą się m.in. jak należy przygotować wydarzenie medialne oraz o czym należy pamiętać przy organizacji tego typu eventów. „Na warsztaty zapraszamy wszystkich studentów, którzy chcą dowiedzieć się, jak w praktyce zorganizować wydarzenie medialne. Przedstawimy konkretne przykłady eventów, m.in. dla znanej także w Łodzi akcji „Cała Polska goli „Siarę!” firmy Wilkinson. Podzielimy się ze studentami wiedzą i zapoznamy ich z codzienną pracą agencji public relations” – mówi Agnieszka Burzyńska, managing director agencji Public Relations studio PRowokacja.

W Łodzi tegoroczna edycja Akademii Przedsiębiorczości odbędzie się w dniach 26.03-1.04.2012 r. na Uniwersytecie Łódzkim. Więcej informacji oraz zapisy na poszczególne szkolenia znaleźć można na stronie http://www.lodzkie.akademia-przedsiebiorczosci.eu.

 

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.