Premiera „Disciples II Gold” – Portal PR - 24PR
Premiera „Disciples II Gold”

22.03.2012 Kategoria: Gry. Autor: admin

Techland poinformował, że już dziś do sklepów trafi „Disciples II Gold” z serii Almanach Klasyki.
„Disciples II Gold” to kultowa strategia turowa osadzona w mrocznym świecie fantasy. W nowej pozycji Techlandu znajdą się aż 4 kultowe tytuły: Disciples II Mroczne Proroctwo, Strażnicy Świata, Słudzy Ciemności oraz Bunt Elfów. Gracz wkroczy do magicznego świata, gdzie pięć ras: Imperium, Górskie Klany, Przeklęte Legiony, Hordy Nieumarłych oraz Elfy kontynuują odwieczną walkę o władzę i rozległe terytoria.

„”Disciples II Gold” to kolejna znakomita pozycja w serii Almanach Klasyki. Wierzymy, że nasz nowy tytuł znajdzie uznanie wśród klientów, będących fanami strategii turowych osadzonych w mrocznym klimacie fantasy. Gra oferuje rozbudowaną fabularnie kampanię, a także edytor poziomów, dzięki któremu sami będziemy mogli stworzyć swój własny scenariusz.” – mówi Krzysztof Kamler z Techlandu

Nowa pozycja w ofercie Techlandu „Disciples II Gold” to fantastyczna rozrywka na wiele godzin, oferująca rozbudowany multiplayer z opcją „hot seat”, a także wysoką sztuczną inteligencję przeciwników w aspekcie taktycznym i strategicznym.

Techland

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.