Prestigio GeoVision 3120 i GeoVision 5151 – Portal PR - 24PR
Prestigio GeoVision 3120 i GeoVision 5151

14.03.2012 Kategoria: MOTO, Technologie. Autor: admin

Prestigio, marka prestiżowych urządzeń i akcesoriów komputerowych, przedstawia dwa nowe modele nawigacji samochodowych – GeoVision 3120 oraz GeoVision 5151. Poza standardowymi funkcjami i zainstalowanymi mapami Polski, urządzenia posiadają rozbudowane funkcje multimedialne, a jednocześnie można je nabyć w przystępnej cenie.

Nowe modele nawigacji Prestigio współpracują z systemem operacyjnym Win CE.Net 6.0 OS i posiadają zainstalowane oprogramowanie nawigacyjne – MapaMap (GeoVision 3120) oraz Navitel 5.0 (GeoVision 5151), a także możliwość wgrywania nowych map. Urządzenia odznaczają się ultra cienką obudową, natomiast w zależności od preferencji można wybrać nawigację o wielkości 5” (GeoVision 5151) lub 3.5” (GeoVision 3120). Oba modele posiadają dotykowy wyświetlacz TFT, który zapewnia łatwe i wygodne zarządzanie funkcjami, co ma zasadnicze znaczenie podczas korzystania z nawigacji w czasie jazdy. Dodatkowym udogodnieniem jest dołączony do sprzętu rysik oraz mocna litowo-jonowa bateria, która nie zawiedzie nawet podczas długiej podróży. Inną funkcją stworzoną z myślą o wygodzie użytkowników jest czujnik światła, który automatycznie dostosowuje poziom jasności do panujących warunków. Obie nawigacje oferują także szerokie opcje multimedialne – możliwość odtwarzania muzyki, zdjęć oraz filmów, co umili czas spędzany w podróży zarówno kierowcom, jak i pasażerom. Uzupełnieniem tych funkcji są zintegrowane głośniki 1×1 W oraz możliwość zainstalowania karty SD do 8GB. Sprawność urządzenia zapewniają wydajny procesor Centrality Atlas IV 533 MHz oraz duża pamięć RAM – 128MB w modelu GeoVision 5151. Do każdej nawigacji dołączony jest pokrowiec, w którym można ją bezpiecznie przechowywać. Miłym zaskoczeniem jest cena urządzeń, która przy dużej liczbie funkcji jest przystępna, dzięki czemu GeoVision 3120 oraz GeoVision 5151 to nawigacje na każdą kieszeń.

W zestawie znajdziemy uchwyt samochodowy, pokrowiec, podstawkę, ładowarkę samochodową oraz kabel USB. Oba urządzenia objęte są 24miesięczną gwarancją.

Cena: 189 PLN brutto (GeoVision 3120)

299 PLN brutto (GeoVision 5151)

Marka Prestigio oferuje swoim klientom ekskluzywne połączenie wysmakowanej elegancji, finezji, zaawansowanej technologii i artystycznego wizerunku. W portfolio marki znajdują się multimedialne tablety MultiPady, nawigacja GPS, nettopy, rozwiązania do magazynowania danych, przenośne odtwarzacze DVD, torby na notebooki i wiele innych nowoczesnych akcesoriów komputerowych i produktów elektroniki użytkowej.

4publicity

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.