Proama w social media z Think Kong – Portal PR - 24PR
Proama w social media z Think Kong

01.03.2012 Kategoria: Agencje reklamowe, Social media. Autor: admin

Proama, nowa marka ubezpieczeniowa, oferująca ubezpieczenia komunikacyjne, powierzy realizację działań w social media agencji Think Kong.

Zadaniem agencji będzie zaplanowanie działań w obszarze social media, wspierających wizerunek marki Proama. Jej celem jest wzmocnienie obecności firmy i marki wśród internautów – potencjalnych klientów Proama. W związku z tym, że firma oferuje obecnie ubezpieczenia komunikacyjne, planowana przez Think Kong kampania ma docierać głównie do osób zmotoryzowanych. Działania prowadzone w mediach społecznych będą niezależne od kampanii reklamowej Proama. W ramach planowanych prac agencja Think Kong ma być odpowiedzialna m.in. za komunikację w serwisie Facebook, Google+, Twitter i YouTube.

Proama to marka handlowa polskiego oddziału międzynarodowego ubezpieczyciela z ponad 100-letnią tradycją. W Polsce Proama rozpoczęła działalność od sprzedaży ubezpieczeń komunikacyjnych. Pakiety OC i AC w Proama są obudowane w pełny wachlarz produktów dodatkowych: Super Assistance, NNW Komunikacyjne, NNW Domowe, Ubezpieczenie od Utraty Pracy oraz Ubezpieczenie Ochrony Prawnej. Produkty Proama są dostępne dla klientów w wielu kanałach: Internet, telefon oraz multiagencje.

Think Kong to agencja interaktywna, której obszarem specjalizacji są kampanie oparte na wykorzystaniu mediów społecznych (social media). Od 2011 r. Think Kong reprezentuje w Polsce międzynarodową sieć eBuzzing obecną m.in. we Francji, Włoszech, Hiszpanii, Wielkiej Brytanii i Niemczech. Firma działa też w ramach grupy skupiającej m.in. On Board Public Relations i agencję reklamową San Markos. Wielokrotnie nagradzana i wyróżniana (Magellan Awards 2010 i 2011, Newscomer of the Year 2010, Stevie Awards 2010), realizowała działania promocyjne online dla wielu marek, m.in. Adobe, Siemens, Neinver, RWE, Panasonic.

Think Kong

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.