S4 współpracuje z Hines Polska – Portal PR - 24PR
S4 współpracuje z Hines Polska

30.03.2012 Kategoria: Agencje reklamowe. Autor: admin

Agencja Reklamowa S4 nawiązała współpracę z firmą Hines Polska, deweloperem działającym w Polsce w zakresie inwestycji komercyjnych i mieszkaniowych.

Współpraca S4 z Hines rozpoczęła się od przygotowania przez agencję kampanii komunikującej krakowską inwestycję firmy – Apartamenty Novum. Akcja ta prowadzona jest od lutego pod hasłem „Co nowego w starym Krakowie”. Zakres prac S4 przy tym projekcie objął badania rynku, opracowanie pozycjonowania i strategii komunikacji, koncepcję kreatywną komunikacji, przygotowanie materiałów, opracowanie strony www i wsparcie PR.

Kampania Apartamentów Novum kierowana jest do osób zainteresowanych zamieszkaniem w centrum miasta i ceniących sobie udogodnienia płynące z tej lokalizacji oraz do inwestorów, dla których umiejscowienie nieruchomości jest jej ważnym atutem.
Na bazie udanej współpracy z agencją firma Hines podjęła decyzję o rozszerzeniu zakresu współpracy na pełną obsługę polskich inwestycji mieszkaniowych, komercyjnych i parków logistycznych, m. in. Quattro Towers i Centrum Biurowego Neptun w Gdańsku, Arboretum i Sterlinga Business Center w Łodzi, parków logistycznych na Śląsku.

Ze strony S4 w prace dla Hines Polska zaangażowany jest zespół kierowany przez team accouncki: Justynę Bąbę oraz Olgę Karasińska, w skład którego wchodzą: Katarzyna Kijas – strategic planner, Dominik Wąsik – art director, Piotr Żarczyński – copywriter, Paweł Broś – grafik, Paweł Zieliński – graphic designer, Maria Sak – PR specialist.

Hines Polska to lokalna dywizja międzynarodowej firmy deweloperskiej, doradczej i inwestycyjnej, która działa w Europie, Azji, Ameryce Północnej i Południowej. Hines jest jedną z największych firm na światowym rynku nieruchomości, z biurami w 108 miastach w 18 krajach. W Polsce działa od 15 lat, realizując inwestycje w kluczowych aglomeracjach.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.