San Markos poprowadzi działania promocyjne dla Budimex Nieruchomości – Portal PR - 24PR
San Markos poprowadzi działania promocyjne dla Budimex Nieruchomości

06.03.2012 Kategoria: Agencje reklamowe. Autor: admin

Agencja San Markos obroniła budżet na realizację działań promocyjnych dla Budimex Nieruchomości, firmy specjalizującej się w budowie mieszkań i apartamentów. Firmy przedłużyły współpracę na kolejne dwa lata.

San Markos poprowadzi działania promocyjne dla firmy Budimex Nieruchomości, lidera w budowie mieszkań i apartamentów. Agencja będzie prowadzić dla dewelopera działania promocyjne w zakresie full service. W trakcie trwania umowy San Markos będzie odpowiedzialna m.in. za: przygotowanie strategii komunikacji, kreację materiałów ATL i BTL, a także wsparcie marketingowe przy wprowadzaniu nowych inwestycji budowlanych na rynek.

San Markos współpracuje z Budimex Nieruchomości od 2007 roku, realizując dla dewelopera działania w zakresie full service. W 2010 roku agencja przygotowała i zrealizowała z sukcesem rebranding marki klienta. Agencja prowadziła również wsparcie marketingowe dla nowych projektów inwestycyjnych. W ubiegłym roku do kampanii promującej „Osiedle Gocławska na Pradze – blisko fajnych miejsc” zaproszono cenionego w świecie ilustratora – Jana Kalwejta, który przygotował dedykowane grafiki wykorzystane następnie do promocji nowej inwestycji na warszawskiej Pradze.

Umowę w zakresie współpracy pomiędzy firmami podpisano na dwa lata. Za realizację działań z ramienia San Markos odpowiedzialna jest Dorota Plater.

Spółka Budimex Nieruchomości wchodzi w skład największego polskiego holdingu budowlanego – Budimex S.A. obecnego na rynku budowlanym od 1968 roku. Deweloper koncentruje się na budowaniu mieszkań, które oprócz wysokiej jakości wykonania charakteryzują się nowoczesnymi i funkcjonalnymi planami, projektowanymi z uwzględnieniem aktualnych trendów na rynku. Od początku swej działalności spółka wybudowała ich ponad 6000.

SAN MARKOS – najbardziej utytułowana polska agencja reklamowa 2009/2010. Projekty realizowane przez San Markos zdobyły wiele nagród zarówno w polskich, jak i międzynarodowych konkursach reklamowych i marketingowych (m.in. Cannes Lions, EFFIE, Golden Drum, Epica Award, KTR, Media Trendy). Dwukrotnie uznana przez klientów za najlepszą agencję reklamową w Polsce (badanie Smile Check 2007 i 2008) w rankingu organizowanym przez SAR i miesięcznik Press. Znalazła się również w pierwszej piątce rankingu najczęściej polecanych przez klientów, agencji reklamowych, opublikowanym przez Media&Marketing Polska w 2010 roku. W portfolio agencji znajdują się m.in.: Kropla Beskidu, Łaciate, Budimex Nieruchomości, RWE, OBI, Vectra, Provident, FOX, Siemens. San Markos działa w ramach grupy skupiającej m.in. agencję PR – On Board PR Ecco Network i agencję socialmediową – Think Kong.

On Board San Markos Group Sp. z o.o

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.