Śląsk po raz pierwszy reprezentowany w Radzie Etyki Public Relations – Portal PR - 24PR
Śląsk po raz pierwszy reprezentowany w Radzie Etyki Public Relations

26.03.2012 Kategoria: Dział PR, Organizacje. Autor: admin

W Warszawie odbyły się wybory reprezentantów Polskiego Stowarzyszanie Public Relations do Rady Etyki Public Relations. Pierwszy raz w historii Rady Etyki PR – Śląsk będzie miał swojego reprezentanta – Krystiana Dudka, będącego jednocześnie Przewodniczącym Polskiego Stowarzyszenia Public Relations w naszym regionie.

Zasiadanie w gronie członków Rady Etyki to wyróżnienie i odpowiedzialność. Życzę wszystkim wybranym członkom jak i całej branży, by w najbliższej kadencji spraw rozstrzyganych przez REPR było jak najmniej. Cieszy mnie też, że śląskie środowisko PR i aktywność PSPR w tym regionie jest coraz bardziej widoczna, co przekłada się na nasz udział w organach krajowych. Dziękuję wszystkim członkom PSPR, którzy oddali na mnie głos i gratuluje pozostałym wybranym osobom – powiedział bo ogłoszeniu wyników wyborów Krystian Dudek.

W skład REPR na najbliższą, dwuletnią kadencję z ramienia PSPR weszli także Zbigniew Chmielewski i Szymon Sikorski.

Rada Etyki Public Relations została powołana w 2006 roku przez trzy największe organizacje branżowe: Fundację InternetPR.pl, Polskie Stowarzyszenie Public Relations i Związek Firm Public Relations. Głównymi zadaniami członków REPR jest promowanie standardów etycznych PR, edukacja w dziedzinie etyki PR, wydawanie opinii dotyczących praktyk rynkowych, które mogłyby wpłynąć na funkcjonowanie i postrzeganie branży PR oraz wydawanie orzeczeń dotyczących konkretnych sytuacji rodzących podejrzenia o stosowanie praktyk niezgodnych ze standardami etyki PR.

Pełny skład Rady Etyki Public Relations:
Paweł Grabowski (Delegowany przez Związek Firm Public Relations)
Anna Krajewska (Delegowana przez Związek Firm Public Relations)
Anita Zdrojewska (Delegowani przez Związek Firm Public Relations)
Monika Kaczmarek-Śliwińska (Delegowana przez Fundację Internet PR)
Sławomir Pawlak (Delegowany przez Fundację Internet PR)
Marek Wróbel (Delegowany przez Fundację Internet PR)
Zbigniew Chmielewski (Delegowany przez Polskie Stowarzyszenie Public Relations)
Krystian Dudek (Delegowany przez Polskie Stowarzyszenie Public Relations)
Szymon Sikorski (Delegowany przez Polskie Stowarzyszenie Public Relations)

Polskie Stowarzyszenie Public Relations

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.