SmartMedia w portfolio ŁubuDubu PR – Portal PR - 24PR
SmartMedia w portfolio ŁubuDubu PR

01.03.2012 Kategoria: Agencje PR. Autor: admin

Firma SmartMedia, jeden z liderów polskiego rynku specjalistycznego oprogramowania do zarządzania: majątkiem, należnościami i aktami, wybrała agencję ŁubuDubu PR do obsługi budżetu działań PR. Agencja będzie odpowiadała m.in. za relacje z mediami i budowanie wizerunku firmy.

ŁubuDubu PR rozpoczyna obsługę budżetu PR tego klienta po wygranym w lutym przetargu.

– Wybraliśmy ŁubuDubu PR do obsługi naszych działań z zakresu Public Relations przede wszystkim kierując się bogatymi doświadczeniami agencji w obsłudze klientów z branży technologicznej oraz kompetencjami jej kluczowych managerów, znających „od podszewki” zarówno rynek PR jak i rynek mediów – mówi Bartosz Sobolewski, prezes zarządu SmartMedia.

SmartMedia jest jedną z wiodących firm na polskim rynku specjalistycznego oprogramowania do zarządzania majątkiem (STOCK), należnościami (SmartReactor) i aktami (SmartCase). W swojej ofercie firma posiada również elektroniczny dziennik lekcyjny Dziennikus.pl

STOCK to kompletne rozwiązanie informatyczne służące do prowadzenia ewidencji i zarządzania majątkiem w firmach i organizacjach. Program umożliwia sprawne i efektywne rozporządzanie majątkiem i porównywanie stanu rzeczywistego posiadania ze stanem księgowym. Zastosowanie rozwiązania STOCK umożliwia znaczne zaoszczędzenie czasu poświęconego na zarządzanie majątkiem organizacji z wykorzystaniem tradycyjnych metod. STOCK jest wdrażany zarówno w firmach komercyjnych, instytucjach pożytku publicznego, a także uzdrowiskach, sanatoriach czy hotelach. Dzięki temu, że jest dostępny w dwóch wersjach językowych: polskiej i angielskiej, znajduje także zastosowanie w korporacjach i firmach międzynarodowych.

SmartReactor wspomaga realizację skutecznej polityki zarządzania należnościami w firmach. Jest jedyną na polskim rynku oraz unikalną w skali światowej aplikacją kompleksowo wspomagającą zarządzanie należnościami i ryzykiem kredytowym; rozwiązaniem skutecznym nawet w najbardziej skomplikowanych strukturach organizacyjnych. SmartReactor należy do klasy systemów ARMS i stanowi uzupełnienie programów finansowo-księgowych, ERP, czy CRM stosowanych w firmach polskich i międzynarodowych. SmartReactor to rozwiązanie dedykowane dla organizacji, dla których ważna jest optymalizacja polityki należnościowej i zwiększanie efektywności zarządzania przepływami finansowymi w firmie.

SmartCase to kompleksowe rozwiązanie informatyczne służące do zarządzania teczkami osób bezrobotnych w urzędach pracy. Rozwiązanie jest odpowiedzią na zapotrzebowanie tych instytucji na usprawnienie i uporządkowanie pracy z aktami; jest też rezultatem wieloletniej współpracy zespołu SmartMedia z przedstawicielami urzędów pracy. Szybko rosnąca liczba wdrożeń i pozytywne recenzje uzyskiwane od klientów SmartMedia wskazują na użyteczność, intuicyjność i korzystne warunki finansowe prowadzonych przez firmę wdrożeń.
Więcej informacji na stronie www.smartmedia.com.pl

Agencja ŁubuDubu PR działa od 2009 r. W gronie jej klientów znaleźli się m.in.: grupa reklamowa Red8, spółka telekomunikacyjna Eurotel SA, agencja interaktywna Digital One, Solution Baby Care (dystrybutor amerykańskich marek parentingowych JJ Cole Collections i Belly Bandit), spółka Call2Action SA (rynek Digital Signage), Klus Design (producent oświetlenia opartego na LED), czy spółki z branży IT – BiSide i BB Elements.

ŁubuDubu PR

Podobne wpisy:

Tagi:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.