XI Forum Młodej Logistyki i Logistyczne Targi Pracy – Portal PR - 24PR
XI Forum Młodej Logistyki i Logistyczne Targi Pracy

06.03.2012 Kategoria: konferencje, Targi. Autor: admin

Studenckie Koło Logistyki Stosowanej działające na Wydziale Transportu Politechniki Warszawskiej ma zaszczyt zaprosić na XI Forum Młodej Logistyki, które odbędzie się 29 – 30 marca bieżącego roku.Jest to niezwykła okazja aby bliżej zapoznać się z najnowszymi rozwiązaniami sektora TSL.
Podczas tych dwóch dni w Gmachu Głównym Politechniki Warszawskiej spotkają się najbardziej aktywni studenci z Polski i zagranicy z najważniejszymi przedstawicielami branży. Przyjazna atmosfera konferencji pozwala na skonfrontowanie wiedzy wyniesionej z akademickich murów z praktyką i rzeczywistością biznesową, jak również poznania specyfiki pracy oraz najnowszych rozwiązań w sektorze trasportu, spedycji i logistyki. Nie słabnące zainteresowanie Forum za równo ze strony studentów jak i ze strony osób i firm związanych z branżą, które już po raz jedenasty bardzo aktywnie wspierają organizację Forum jest dowodem na stałe zapotrzebowanie dobrze wyszkolonej kadry.

Podczas pierwszego dnia Forum w Auli Głównej Politechniki Warszawskiej odbędą się również Logsistyczne Targi Pracy. Wszystkim odwiedzającym, Targi dają niezwykłą możliwość zapoznania się z potrzebami i wymaganiami pracodawców oraz zorientowania się w rynku pracy, jak również możliwości odbycia praktyk i staży. Uzyskane informacje z pewnością pozwolą na lepsze i bardziej dynamiczne wejście w życie zawodowe oraz wybranie odpowiedniej ścieżki kariery.

Więcej informacji znajdą na stronie: http://sklspw.pl/

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.