Zostań Celebrytką Eveline Cosmetics – Portal PR - 24PR
Zostań Celebrytką Eveline Cosmetics

15.03.2012 Kategoria: Konkursy. Autor: admin

Firma Eveline Cosmetics organizuje dla swoich fanów na portalu społecznościowym Facebook konkurs pod hasłem „Zostań Celebrytką Eveline Cosmetics!”. Każdy uczestnik konkursu ma szansę wygrać jedną z 18–tu atrakcyjnych nagród rzeczowych oraz otrzymać miano Celebryty Eveline Cosmetics. Udział może wziąć każdy, kto prześle swoje zdjęcie przedstawiające jego indywidualny i ciekawy styl. Konkurs trwa od 12 do 30 marca i jest dostępny w zakładce „Konkurs” na profilu Eveline Cosmetics, na portalu Facebook.

Użytkownicy portalu będą mogli oddawać swoje głosy na najciekawsze zdjęcia. Zgłoszenia, które zdobędą conajmniej 20 głosów, przejdą do dalszego etapu, z którego Komisja Konkursowa wyłoni zwycięskie zdjęcie. Laureat konkursu otrzyma iPoda Nano 8GB, zestaw kosmetyków Eveline Cosmetics oraz miano Celebryty Eveline Cosmetics, a przeprowadzony z nim wywiad oraz zdjęcie konkursowe pojawią się na fan page’u firmy. Wyróżnieni uczestnicy otrzymają iPody Nano 8GB lub zestawy kosmetyków.

Eveline Cosmetics S.A.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.