ZTE KIS–wielofunkcyjny smartfon – Portal PR - 24PR
ZTE KIS–wielofunkcyjny smartfon

17.03.2012 Kategoria: Telefony. Autor: admin

Firma ZTE, globalny producent i dostawca nowoczesnych rozwiązań dla firm telekomunikacyjnych, przedstawia nowy, wielofunkcyjny telefon KIS, prezentujący stylowy wygląd i przystępną dla użytkowników cenę.

Nowy telefon ZTE to kombinacja dużej ilości praktycznych funkcji z eleganckim designem. Jest to kolejne urządzenie marki, które powstało zgodnie ze strategią ekonomicznej technologii, czyli połączenia innowacji technologicznych z korzystną dla użytkowników ceną. KIS pracuje w oparciu o system operacyjny Android v2.3.5 i posiada całą gamę funkcjonalnych aplikacji, m.in. Gmail, YouTube czy Google Talk, które umożliwiają komunikację na różnych płaszczyznach czy zabawę multimedialną. Można także oczywiście pobierać nowe aplikacje ze strony internetowej Google Play według własnych preferencji i potrzeb. Smartfon obsługuje połączenia w standardzie 3G z prędkością HSDPA 7.2 Mbit/s, HSUPA 5.76 Mbit/s.

Możliwości telefonu wzbogacono o takie opcje, jak GPS czy kompas, dlatego KIS zawsze wskaże właściwą drogę i pomoże w podróży czy podczas jazdy samochodem. Smartfon ZTE wyposażony jest ponadto w różne funkcje multimedialne – wbudowane radio FM czy 3.2Mpx aparat z fleszem. Sprawne działanie i możliwość obsługi innowacyjnych aplikacji, umożliwia wydajny procesor Qualcomm MSM7225A taktowany zegarem o częstotliwości 800MHz oraz 256MB pamięci RAM. Całkowita pamięć urządzenia wynosi 200MB i może być rozszerzona kartą SD o pojemności do 32GB, z którą telefon staje się małą biblioteką multimediów.

KIS to także stylowy i oryginalny design. Smartfon prezentuje lekko zakrzywiony kształt i wymiary 114.5mm x 52.5 mm x 11.5 mm. Czarno-srebrny panel urządzenia, uzupełnia tylna matowa powierzchnia oraz 3.5” calowy dotykowy wyświetlacz. KIS to telefon dla wszystkich aktywnych, którzy lubią być w kontakcie. Smartfon ZTE to optymalne połączenie zaawansowanych funkcji z łatwością obsługi i przyjaznym dla użytkownika profilem.

Smartfon ZTE KIS pojawi się w sieci Play najprawdopodobniej w maju.

ZTE

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.