Acxiom wzmacnia Dział Sprzedaży – Portal PR - 24PR
Acxiom wzmacnia Dział Sprzedaży

18.04.2012 Kategoria: Personalia, Wieści za spółek. Autor: admin

Acxiom ponownie w tym roku poszerza Zespół Sprzedaży o nową osobę. Tym razem do firmy dołączył Marcin Łuczaj, który z początkiem kwietnia objął stanowisko Sales Managera w Acxiom Polska.

Marcin wnosi do Acxiom wieloletnie doświadczenie w sprzedaży i współpracy z klientami z wielu branż, a w szczególności z branżą mediów i agencji reklamowych. Ostatnio zdobywał doświadczenie sprzedażowe w Clear Channel.

Marcin jest kolejną osobą, która w tym roku wzmacnia Zespół Sprzedaży Acxiom Polska. Oferta naszej firmy staje się coraz bardziej kompleksowa z racji szybko postępującej konwergencji mediów oraz coraz większego zainteresowania spersonalizowanym i równocześnie efektywnym dotarciem do końcowego klienta. Chcemy wspierać naszych klientów na wszystkich etapach przygotowania i realizacji kompleksowej strategii marketingowej oraz w optymalizacji procesów biznesowych. Dlatego zatrudniamy specjalistów z szerokim spektrum doświadczeń, którzy sprawnie przełożą nasze kompetencje na efektywne działania u klientów, dopasowując konkretne rozwiązania do potrzeb biznesowych klienta” – powiedział Dariusz Balcerzak, Szef Działu Sprzedaży w Acxiom Polska.

Marcin najbardziej lubi w pracy możliwość poznania nowych ludzi i zbierania ciekawych doświadczeń zawodowych. Do największych wyzwań Marcin zalicza bycie w równowadze w życiu zawodowym i osobistym, tak by nie pozwolić „umknąć chwili”.

Wykształcenie zdobyte w Wyższej Szkole Promocji w Warszawie, na Wydziale Zarządzania i Marketingu z pewnością pomoże Marcinowi zarówno w zrozumieniu oferty Acxiom obejmującej usługi marketingowe dla biznesu, jak i szybkiej diagnozie potrzeb klienta.

W wolnych chwilach pasjonuje się rozwijaniem zdolności fotograficznych, słuchaniem muzyki i podróżowaniem. A do swoich stałych hobby zalicza grę w squash’a, narciarstwo, taniec towarzyski i grafikę komputerową.

Acxiom Polska j

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.