Beata Kokeli starszym dyrektorem działu zarządzania nieruchomościami w CBRE w Polsce – Portal PR - 24PR
Beata Kokeli starszym dyrektorem działu zarządzania nieruchomościami w CBRE w Polsce

06.04.2012 Kategoria: NIERUCHOMOŚCI, Personalia. Autor: admin

Firma CBRE ma przyjemność ogłosić, że Beata Kokeli została Starszym Dyrektorem w dziale Zarządzania Nieruchomościami. W związku z jej dużym doświadczeniem na polskim rynku centrów handlowych, będzie również wspierać i wzmacniać usługi wynajmu i marketingu oferowane obecnym i nowym klientom CBRE z sektora nieruchomości handlowych.

Beata Kokeli posiada ponad 16 letnie doświadczenie na rynku nieruchomości komercyjnych. Poprzednio pełniła funkcję Członka Zarządu oraz Dyrektora Handlowego w firmie Centrum Development and Investments (CDI). Wcześniej pracowała w firmie TK Development Group, gdzie zajmowała stanowisko Członka Zarządu ds. Rozwoju, Wynajmu i Marketingu w spółce TK Operations Polska S.A.

Beata Kokeli studiowała na Uniwersytecie Warszawskim, kierunek Filologia Angielska. Jest absolwentką Warszawskiej Szkoły Zarządzania – Szkoły Wyższej oraz podyplomowych studiów z zakresu „Executive MBA” na Akademii Przedsiębiorczości i Zarządzania im. Koźmińskiego. Posiada licencje państwowe: Pośrednik w obrocie nieruchomościami oraz Zarządca Nieruchomości.

Colin Waddell, Dyrektor Zarządzający CBRE w Polsce powiedział: „Jesteśmy niezmiernie zadowoleni, że Beata dołączyła do naszej firmy. Wnosi ze sobą cenne doświadczenie i jest wspaniałym uzupełnieniem naszego obecnego zespołu. Jesteśmy przekonani, że pod jej przywództwem pozyskamy nowych klientów i wzmocnimy pozycję CBRE na rynku.”

Joern Elkjaer-Holm, Dyrektor Zarządzający CBRE Property Management na Europę Środkowo-Wschodnią (CEE), skomentował: „Jestem pewien, że pod kierownictwem Beaty w Polsce, CBRE będzie rozwijała usługi zarządzania nieruchomościami i będzie coraz silniejszym partnerem dla naszych klientów. Zarządzanie nieruchomościami jest kluczową i ważną linią biznesową CBRE i będziemy kontynuować jej wzmacnianie w całym regionie CEE.”

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.