BlueBox Media z Grupą 12eyes – Portal PR - 24PR
BlueBox Media z Grupą 12eyes

27.04.2012 Kategoria: Agencje reklamowe. Autor: admin

Agencja BlueBox Media nawiązała współpracę z międzynarodową Grupą fotograficzną 12eyes. Zadaniem Agencji jest wzmocnienie świadomości marki 12eyes na rodzimym i zagranicznym rynku, poprzez działania w obszarze mediów społecznościowych.

Specjalizująca się w zakresie artystycznej fotografii ślubnej Grupa 12eyes, wybrała Agencję BlueBox Media do kompleksowej obsługi swojej obecności w sieci. Celem współpracy jest wzmocnienie wizerunku Grupy wśród polskich oraz zagranicznych odbiorców. Zespół Agencji opracował strategię obecności marki w mediach społecznościowych, ze szczególnym uwzględnieniem serwisu Facebook. Stworzono dwujęzyczny fan page Grupy, zestaw zakładek angażujących, opracowano również koncepcję konkursu, przeznaczonego dla Fanów marki. BlueBox Media odpowiada także za stronę graficzną fan page 12 eyes w serwisie Facebook.

Projekt nadzoruje Ewelina Dziubińska. Klient został pozyskany poprzez rekomedancję, a umowę podpisano na okres 6 miesięcy.

Agencja BlueBox Media

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.