Ciszewski MSL Financial Communications dla HB Reavis – Portal PR - 24PR
Ciszewski MSL Financial Communications dla HB Reavis

04.04.2012 Kategoria: Agencje PR. Autor: admin

Ciszewski MSL Financial Communications rozpoczął współpracę z HB Reavis – międzynarodowym deweloperem wyspecjalizowanym w obszarze nieruchomości komercyjnych.

Współpraca Ciszewski MSL Financial Communications i HB Reavis obejmuje działania związane z PR korporacyjnym, jak również wsparciem komunikacyjnym dla projektów znajdujących się w fazie realizacji. W portfolio projektów firmy znajduje się m. in. centrum biznesowe Konstruktorska Business Center na Służewcu, biurowiec Gdański Business Center przy ulicy Inflanckiej, czy zintegrowane centrum komunikacyjno-biznesowe przy stacji Warszawa Zachodnia. W przygotowaniu znajdują się także kolejne inwestycje w innych miastach Polski.

„Polska jest dla nas bardzo ważnym rynkiem. Niewykorzystany potencjał widzimy szczególnie w sektorze powierzchni biurowych, w którym się specjalizujemy. Planujemy wykorzystać nasze wieloletnie doświadczenie w zagospodarowaniu tej przestrzeni, tworząc nowoczesne i przede wszystkim przyjazne powierzchnie biurowo-usługowe dla biznesu, pracujących tam ludzi, a zarazem najbliższego otoczenia. Wierzymy, że współpraca z Ciszewski MSL Financial Communications wesprze nasze działania biznesowe i pomoże w zbudowaniu pozytywnego wizerunku firmy także w Polsce” – powiedział Stanislav Frnka, dyrektor zarządzający HB Reavis w Polsce.

Agencja Ciszewski MSL Financial Communications pozyskała nowego klienta w procesie przetargu. HB Reavis obsługiwany będzie przez wyspecjalizowany dział Real Estate, kierowany przez Patrycję Rabińską. Firma nie współpracowała wcześniej z inną agencją na terenie Polski.

***
Grupa HB Reavis jest międzynarodowym deweloperem nieruchomości komercyjnych z główną siedzibą w Luksemburgu, który działa w 5 krajach – na Słowacji, w Polsce, na Węgrzech, w Chorwacji i w Czechach. Od czasu utworzenia w 1993r., Grupa z sukcesem zrealizowała projekty w segmentach biurowym, handlowym i logistycznym o powierzchni łącznej ponad 550 000 m2. HB Reavis obecnie zatrudnia 350 profesjonalistów, rozwijając i zarządzając aktywami o łącznej wartości 1,3 miliarda euro oraz utrzymując silną pozycję finansową z kapitałem własnym przekraczającym 800 milionów euro. Spółka prowadzona jest w oparciu o zintegrowany model biznesu obejmujący działalność deweloperską, generalne wykonawstwo, oraz zarządzanie nieruchomościami. Więcej informacji na www.hbreavis.com.

Ciszewski MSL Financial Communications

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.