Dwóch nowych klientów w portfolio Adseo – Portal PR - 24PR
Dwóch nowych klientów w portfolio Adseo

18.04.2012 Kategoria: Agencje reklamowe. Autor: admin

Spółki Ream oraz Kangur dołączyły do portfolio klientów marki Adseo, należącej do Grupy Adweb. Do zadań agencji będzie należała kompleksowa obsługa z zakresu marketingu wyszukiwarkowego dla tworzonych i obsługiwanych przez spółki portali internetowych. Są to portale zajmujące się głównie tematyką spożywczą oraz budowlaną. Do zadań Adseo należy zaplanowanie całościowej kampanii, optymalizacja wszystkich stron, dobranie właściwych narzędzi oraz nadzór nad tworzeniem treści na stronach zgodnie ze standardami usability. Wdrażanie wszystkich działań jak również bieżące reagowanie na potrzeby klineta. Współpraca ma charakter długofalowy, umowy podpisane zostały na okres 12 miesięcy.

ADSEO to marka należąca do agencji marketingu zintegrowanego Grupa Adweb.
W obszarze promocji w Internecie działa już od 6 lat, obsługując ponad 160 Klientów w dziedzinie marketingu wyszukiwarkowego, posiadając wiele wyróżnień i certyfikatów.

VanguardPR | Grupa Adweb

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.