Etui Cygnett Frost do smartfonów – Portal PR - 24PR
Etui Cygnett Frost do smartfonów

20.04.2012 Kategoria: Telefony. Autor: admin

Cygnett, marka pomysłowych akcesoriów GSM oraz IT, ze specjalną linią produktów dedykowanych urządzeniom Apple, przedstawia serię Frost – linię różnokolorowych etui dedykowanych do takich urządzeń, jak iPod, iPad i iPhone oraz szeregu popularnych modeli smartfonów.

Seria Frost to szereg praktycznych etui przeznaczonych do ochrony urządzeń mobilnych. Oprócz pokrowców dedykowanych do produktów marki Apple, takich jak iPod, iPad i iPhone, Cygnett Frost ma w swojej ofercie także modele kompatybilne z popularnymi wersjami smartfonów Samsung, HTC czy BlackBerry. Etui łączą w sobie elastyczną formę ze strukturą zapewniającą dobrą ochronę przez zadrapaniami i zabrudzeniami. Wykonane z materiału bazującego na cząsteczkach poliwęglanu, pokrowce Frost są lekkie, z łatwością dają się założyć na urządzenie i ściśle przylegają do jego powierzchni, zabezpieczając przed zarysowaniami. Gładka powierzchnia etui to także bariera nieprzepuszczalna dla zabrudzeń, takich jak kurz czy odciski pozostawiane przez palce. W projekcie uwzględniono również specjalne wycięcia na aparat, wejścia i przyciski funkcyjne.

Półprzezroczyste pokrowce z serii Frost dostępne są w różnych wersjach kolorystycznych – od żywych różowych, pomarańczowych czy czerwonych po bardziej stonowane – czarne i niebieskie. Praktyczne etui Cygnett Frost to wygoda dla użytkowników i dobra ochrona każdego urządzenia mobilnego w indywidualnym, kolorowym stylu.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.