Euro RSCG Warsaw nagrodzona w Polskim Konkursie Reklamy KTR 2012 – Portal PR - 24PR
Euro RSCG Warsaw nagrodzona w Polskim Konkursie Reklamy KTR 2012

26.04.2012 Kategoria: Agencje reklamowe. Autor: admin

W tegorocznej edycji Polskiego Konkursu Reklamy KTR 2012 Euro RSCG Warsaw została siedmiokrotnie nagrodzona, otrzymując dwie złote, jedną srebrną oraz cztery brązowe statuetki. Nagrody przyznane zostały w trzech kategoriach: Reklama i Film, Reklama Drukowana, a także Active Advertising. Agencja otrzymała również 12 nominacji.

Agencja Euro RSCG Warsaw zdobyła dwie statuetki w kategorii Reklama i Film za kampanie zrealizowane dla marki Vifon – srebrną za produkcję zatytułowaną „Randka” oraz brązową za „Bar”.

W kategorii Reklama Drukowana agencja otrzymała złoto za kampanię „Bluzeczka” zrealizowaną dla firmy Reckitt Benckiser, a także dwie brązowe statuetki za reklamę „Co chciałbyś znaleźć w samochodzie” dla Peugeot oraz „Przestrzenie” dla Reckitt Benckiser.

Kategoria Active Advertising przyniosła agencji brąz za akcję ambientową „Co chciałbyś znaleźć w samochodzie” dla Peugeot oraz złoto za kampanię „Bluzeczka” dla Reckitt Benckiser.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.