H2O Creative z kampanią dla marki Lubelska Miętówka – Portal PR - 24PR
H2O Creative z kampanią dla marki Lubelska Miętówka

04.04.2012 Kategoria: Agencje reklamowe. Autor: admin

H2O Creative odpowiada za kampanię launchową kolejnego wariantu z portfolio Lubelska – odświeżającej wódki smakowej Miętówki.

Agencja od lat współpracuje z firmą Stock Polska, liderem na polskim rynku wódek czystych oraz smakowych. H2O Creative od trzech lat z powodzeniem wprowadza nowe warianty z portfolio Lubelska – wódek od Stock Polska. Nowa orzeźwiająca propozycja z tej linii to smak inspirowany klasycznym „mojito”. Jest to połączenie świeżej mięty oraz limonki zatopionych w najwyższej jakości wódce.

Do zadań H2O Creative należało opracowanie koncepcji wizerunku marki oraz kreacja samej komunikacji. Wynikiem prac zespołu jest key visual oraz kreatywne POSM obejmujące kanały modern oraz traditional trade. Agencja H2O Creative była odpowiedzialna także za produkcję oraz logistykę materiałów.
Produkt jest dostępny w sklepach od kwietnia br.

H2O Creative (dawniej HOSSA Advertising) to agencja BTL specjalizująca się w prowadzeniu zintegrowanych działań marketingowych.
www.h2ocreative.pl

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.