Przenośny hotspot HUAWEI E589 – Portal PR - 24PR
Przenośny hotspot HUAWEI E589

12.04.2012 Kategoria: Technologie. Autor: admin

HUAWEI, wiodący globalny dostawca rozwiązań teleinformatycznych (ICT), zaprezentował wielopasmowy przenośny hotspot WiFi LTE E589. Produkt, który trafi na polski rynek w połowie 2012 roku, obsługuje sieci LTE FDD/HSPA+/UMTS i stanowi kolejny ważny element kompletnego portfolio produktów HUAWEI dedykowanych obsłudze sieci i urządzeń LTE.

HUAWEI E589 zapewnia wygodny dostęp do sieci LTE nawet dla 10 urządzeń takich jak np. telefony komórkowe, tablety, notebooki, konsole PSP czy e-booki. Modem wyposażony jestw wydajną baterię umożliwiającą do 10 godzin pracy.

HUAWEI E589 oferuje optymalną jakość połączenia, utrzymując silny sygnał sieci nawet na jej krawędzi, dzięki czemu pozwala cieszyć się szerokopasmową siecią LTE bez względu na czas i miejsce. Modem zapewni dostęp do transferu danych w standardzie LTE dochodzącego do 100 Mbps, w którym plik filmowy HD o wielkości 1GB ściągnie się w mniej niż pięć minut. HUAWEI E589 ma cienką obudowę, prostą formę i duży ekran TFT, dzięki czemu jest poręczny i wygodny w konfiguracji.

Mobilny hotspot HUAWEI E589 wyposażony będzie w kartę SD, pozwalającą na zapisi odczyt danych za pośrednictwem połączenia WiFi. Dzięki temu klienci będą mogli udostępniać zdjęcia, dokumenty, muzykę etc. w sposób zbliżony do zewnętrznych dysków WiFi. E589 będzie również można wykorzystać do wysyłania wiadomości tekstowych, dzięki zaawansowanemu interfejsowi sieciowemu, pozwalającemu użytkownikom na szybkiei wygodne tworzenie, wysyłanie i odbieranie wiadomości bezpośrednio z komputera.

Modem HUAWEI E589 dostępny będzie na polskim rynku w połowie 2012 roku.

Wśród oferowanych przez HUAWEI produktów LTE znajduje się wiele przełomowych urządzeń, w tym m.in. pierwszy na świecie multimodalny modem USB LTE – HUAWEI E398, pierwszy na świecie bezprzewodowy router szerokopasmowy LTE TDD – HUAWEI B593, pierwszy na świecie multimodalny modem USB LTE TDD – HUAWEI E392; a także pierwszy na świecie multimodalny mobilny hotspot HUAWEI E589 TDD.

HUAWEI

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.