Maja Zeler-Rekowska szefem zespołu accountów w Krewkich Krawcach – Portal PR - 24PR
Maja Zeler-Rekowska szefem zespołu accountów w Krewkich Krawcach

11.04.2012 Kategoria: Agencje reklamowe, Personalia. Autor: admin

Agencja Krewcy Krawcy zajmująca się marketingiem niestandardowym powiększyła strukturę o nowe stanowisko – Senior Account Managera, które objęła Maja Zeler-Rekowska. Powierzone jej zadania związane są z planowanym zwiększeniem obecności agencji w domach mediowych. Nowy manager będzie odpowiedzialny za zarządzanie zespołem accountów, który obecnie liczy cztery osoby.

Zeler-Rekowska jest związana ze sprzedażą mediów od ponad 10 lat. Podczas dwóch ostatnich lat piastowała stanowisko Sales Managera w grupie In-Store Media, zajmującej się reklamą w punktach sprzedaży. Wcześniej związana była także z New Age Media, Mediami Miejskimi i Multikinem, gdzie odpowiedzialna była za obsługę domów mediowych. Jest absolwentką wydziału Zarządzania i Marketingu na Uniwersytecie Łódzkim.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.