Medort w portfolio Unicorn Media – Portal PR - 24PR
Medort w portfolio Unicorn Media

12.04.2012 Kategoria: Agencje PR. Autor: admin

Agencja Unicorn Media podpisała umowę na obsługę PR Grupy Kapitałowej Medort S.A., lidera polskiego rynku sprzętu ortopedyczno-rehabilitacyjnego. Zadaniem Agencji będzie prowadzenie media relations dla całej Grupy i poszczególnych marek (m.in. MEMO, Life+, MDH). Roczny kontrakt został pozyskany w wyniku konkursu ofert. Za obsługę Klienta odpowiada zespół Roberta Noremberga.

Firma Medort powstała w 1988 r. i była pierwszym prywatnym podmiotem produkującym sprzęt ortopedyczny w Polsce. Obecnie Medort posiada najszerszą na rynku gamę produktów ortopedycznych oraz rozległą sieć sprzedaży obejmującą ponad 80 własnych i partnerskich placówek na terenie całego kraju. W portfolio marek Grupy Medort znajdują się: Vitea Care, Qmed, Memo, Inflex oraz Parapodium.

„Grupa Medort to kolejny Klient Agencji Unicorn Media, zamierzający zaistnieć na rynku kapitałowym. Nasza Agencja specjalizuje się w działaniach PR skierowanych na promocję i pozycjonowanie marki, pozwalających na pozyskanie inwestorów oraz odniesienie sukcesu podczas debiutu. Wielokrotnie mieliśmy okazję potwierdzić nasze wysokie kompetencje w tej dziedzinie, komunikując na szeroką skalę podobne przedsięwzięcia innych spółek”– mówi Tomasz Szymanowski, Dyrektor Zarządzający Unicorn Media.
W 2011 roku Unicorn Media współpracowała z 12-stoma Klientami. Konsekwentnie realizowana strategia pozyskiwania nowych klientów, zaowocowała podpisaniem kolejnych kontraktów. Celem Agencji jest stały rozwój oraz poszerzanie oferowanego portfela usług, a co za tym idzie również powiększenie struktur wewnętrznych firmy. W ciągu roku Unicorn Media planuje uruchomienie dwóch nowych działów, które pozwolą na bardziej kompleksową obsługę Klientów. Dzięki zdobytemu doświadczeniu i efektywnym działaniom Agencja pozycjonuje się na rynku jako partner godny zaufania.

Unicorn Media

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.