Mercure Grand Warszawa z Olimpem – Portal PR - 24PR
Mercure Grand Warszawa z Olimpem

23.04.2012 Kategoria: konferencje, turystyka. Autor: admin

Mercure Warszawa Grand to jeden z najlepszych hoteli w swojej klasie. W ubiegłym roku został wielokrotnie doceniony zarówno poprzez kapitułę Centralnego Biura Certyfikacji Krajowej, gdzie nadano mu Godło „Hotel Roku 2011”, dzięki czemu znalazł się w elitarnym gronie 12 najlepszych obiektów infrastruktury turystycznej w Polsce. Warto podkreślić, że Mercure Warszawa Grand to jedyny hotel w stolicy na liście nagrodzonych obiektów. Został również doceniony przez swoich gości w rankingu „Najlepszy hotel dla biznesmana” serwisu hotel.info oraz w serwisie TRIPADVISOR, gdzie nadano mu „Certificate of Excellence” roku 2011. Są to cenne nagrody, gdyż dobra opinia gości i ich zadowolenie z pobytu jest dla zespołu Mercure Warszawa Grand najcenniejsze.

Hotel kontynuuje najlepsze tradycje eleganckich i stylowych warszawskich hoteli, a jednocześnie oferuje najwyższy standard usług marki Mercure. Ten optymalnie zlokalizowany w centrum miasta hotel ma swój indywidualny charakter i niepowtarzalną atmosferę, a także zapewnia nowocześnie zaaranżowane i wygodne pokoje oraz szeroki zakres usług dodatkowych. Restauracja hotelu „Grands Brasserie” oferuje wyborne dania kuchni europejskiej oraz polskiej, a dla koneserów, starannie wyselekcjonowane wina świata z unikalnej karty Grands Vins Mercure. Wśród 299 pokoi hotelowych, specjalnie dla biznesmenów i wymagających gości przygotowano pokoje Privilege o podwyższonym standardzie, z dodatkowymi przywilejami. Luksusowe wyposażenie, słodkie powitanie, kosz owoców, ekspress do kawy, wzbogacone zestawy kosmetyków, a także szybki check-in w recepcji i specjalna strefa w hotelowej restauracji – to nie wszystkie atrybuty pokoi Privilege. Mercure Grand Warszawa to także miejsce wielu prestiżowych spotkań biznesowych – konwencji, seminariów, konferencji i bankietów, które odbywają się w 6 salach w pełni wyposażonych w nowoczesny sprzęt multimedialny, w tym w reprezentacyjnej sali Olimp na ostatnim piętrze hotelu.

Mercure to jedna z najbardziej rozpoznawanych marek hotelowych na świecie. Jest obecna w 51 krajach, dysponuje prawie 700 hotelami położonymi przede wszystkim w centrach miast, w pobliżu lotnisk lub w miejscach idealnie nadających się do wypoczynku: w górach, nadmorskich kurortach czy przy polach golfowych. W Polsce działa 12 hoteli Mercure, trzy i czterogwiazdkowych..

Grupa Hotelowa Orbis to największa sieć hoteli w Polsce. Zarządza 59 obiektami w 25 miastach w Polsce i 1 hotelem w Wilnie na Litwie. Oferuje ponad 11 tysięcy pokoi. Hotele działają pod markami Sofitel, Novotel, Mercure, Ibis i Etap, a także Orbis Hotels i Holiday Inn w Warszawie. Rozpoznawalne na świecie marki gwarantują jakość usług o zróżnicowanym standardzie od luksusowych hoteli 5-gwiazdkowych po ekonomiczne 1-gwiazdkowe.

Partnerem strategicznym Orbis jest firma Accor, wiodący na świecie operator hotelowy i lider rynku europejskiego, operujący 4 200 hotelami z blisko 500 tys. pokoi w 90 krajach. Szerokie portfolio marek hotelowych Accor – Sofitel, Pullman, MGallery, Novotel, Suite Novotel, Mercure, Adagio, ibis, all seasons, Etap Hotel, hotelF1 and Motel 6 a także związane z nimi Thalassa sea & spa i Lenôtre – gwarantują zróżnicowaną ofertę usług i produktów od luksusowych po ekonomiczne. Accor zatrudnia 145 tys. pracowników na całym świecie, oferuje swoim klientom i partnerom blisko 45 lat wiedzy i doświadczenia

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.